Mans "Laimītes" stāsts

Sintijas Sorokinas stāsts

""Laimīte" ir mana Saulīte!
Kad ir auksti, tā ir vieta, kur ir silti; kad iestājas tumsa, šeit rodu gaismu. 
Kad cilvēks, ar labiem nodomiem ko ļoti vēlas, tas tam netiek liegts, un arī man, jo, ejot garām "Laimītes" gaišajiem logiem, tik ļoti gribēju būt piederīga šim namiņam. Tāpēc šodien varu droši teikt, ka "Laimīte" ir mana meditācija 17 gadu garumā!"
 
Ludmilas Dergačovas stāsts
"Laimīte!
Iestādes nosaukums “Laimīte” pats par sevi rada iespaidu, ka iestāde ir saulaina, priecīga, starojoša, laimes nesēja. Iestāde ir atvērta radošai,
mākslinieciskajai darbībai un vēlmei darboties. Skolotāji ar daudzveidīgām darbībām ir gatavi dalīties savā bagātajā pieredzē, kas ir pierādījies dažādos koncertos, sacensībās, izstādēs. Patīkami sadarboties ar pretimnākošu administrāciju, jo pati administrācija ienes pozitīvu gaisotni iestādē un kolektīvā.
Man pašai gaišas domas rada Ziemassvētku pasākumi, tirdziņi, kur bērni izpaužas savā radošumā ar pašu gatavotu pārsteigumu. Vēl spēcīgi atmiņā ir palikusi sadarbība ar Rīgas 169. pirmsskolas izglītības iestādi, kopā svinot Rudens un Lieldienas pasākumus. Pozitīvas atmiņas raisa vasaras dienas, bērnu radošajās nometnēs, kurās dalībnieki aktīvi līdzdarbojas dažādos koncertos, pārgājienos, izstādēs, sacensībās.
Redzot bērnu pozitīvās emocijas, arī pašai rodas vēlme radoši un pozitīvi kopā ar bērniem līdzdarboties dažādos projektos."
 
Dagnijas Timules stāsts