Bezmaksas izglītojošs seminārs “Efektīvas komunikācijas un konfliktu risināšanas metodes”

Šajā seminārā būs iespēja iepazīt tuvāk pašiem sevi, savu vajadzību apzināšanos un izprašanu, iegūt prasmes cieņpilnai komunikācijai, kā arī izmantojot dažādas tehnikas, iemācīties kā konstruktīvi risināt konflikta situācijas savā ikdienas un darba vidē.

Semināru vadīs aizrautīgā Ilze Dzenovska, kura ir praktizējoša akreditēta mediatore ar vairāk kā septiņu gadu pieredzi konfliktu risināšanā un miera vairošanas jomā starptautiskos projektos ASV un Latvijā. Specializējas konfliktu risināšanā organizācijās un starp privātpersonām. Viņa vada meditācijas strīdus gadījumus uzņēmējdarbībā, komandu darbā, darba tiesiskajās attiecībās, kā arī ģimenes, kopienu un vides konfliktu jomā.

Projekts tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Tiekamies, asinām savu prātu un iegūstam vērtīgas zināšanas!

 

*Skolotājiem, piesakoties līdz 30.09.2021 un norādot, ka esat pedagogs, būs iespēja iegūt apliecību pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmas ietvaros, 4 stundu apjomā* 

Ievietots: 21.09.2021 14:0821.09.2021 14:08

Skatījumi: 49

Iepriekšējās ziņas

Interaktīva tiešsaistes viktorīna

Interaktīva tiešsaistes viktorīna

Sabiedrības integrācijas projekta “Sarkandaugavas spēks ir prātā, ķermenī un radošajā garā” ietvaros, Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” piedāvā 23.10.2021. plkst. 12:00-13:00 lielisku iespēju bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem piedalīties jautrā, interaktīvā tiešsaistes viktorīnā.

Izstāde "Trīs tikšanās"  Dobelē

Izstāde "Trīs tikšanās" Dobelē

Zelta rudenī Dobeles Novadpētniecības muzejā satiekas trīs mākslinieces . Divas no tām ir BJC “Laimīte” pedagoģes. Porcelānu krāšņos gleznojumos ir ietērpusi Inese Brants un savas sajūtas gleznās paudusi Alla Folka.

BJC Laimīte atlēti izcīna medaļas Latvijas kausa posmā

BJC Laimīte atlēti izcīna medaļas Latvijas kausa posmā

Noslēdzies Latvijas Kausa posms "Bauskas čempionāts" svara stieņa spiešanā guļus.

Sacensības notika Bauskas novada, Codes pamatskolas sporta zālē 2021.gada 9.oktobrī.

BJC Laimīte Atlētiskās vingrošanas pulciņu sacensībās pārstāvēja Ēriks Lukjanskis, Artūrs Burkevics un Nils Bertulsons. Mūsu sportisti startēja jauniešu vecuma grupā un izcīnīja 3 medaļas.

Par pulciņu līdzmaksājumiem

Par pulciņu līdzmaksājumiem

Maksas pulciņu līdzfinansējumu rēķinus vecāki saņems jau tuvākajās dienās.
Lūdzam ņemt vērā, ka iepriekšējā gadā daudziem ir izveidojusies pārmaksa vai parādi.

Septembra rēķinā apspoguļosies summa TIKAI par septembri, atlikumi (pārmaksa vai parāds) no iepriekšējā mācību gada tiks aprēķināti un ievadīti sistēmā līdz novembrim.

Nodarbības Dizaina studijā mazajiem  un lielajiem

Nodarbības Dizaina studijā mazajiem un lielajiem

Darināt kopā ar skolotāju Laimu Cēsnieci neiedomājamas lietas var pirmdienās un trešdienās no plkst. 15.00

"Meklējiet laimītes cilvēkos!"

"Meklējiet laimītes cilvēkos!"

Ar tādu moto aizrit šis gads Bērnu un jauniešu centrā "Laimīte". 30. jubilejas gads.

Šajā nedēļā, tuvojoties skolotāju dienai, "Laimītes" ēkas pirmajā stāvā Sarkandaugavas ielā 24, ir iekārtota dizaina izstāde.

Bezmaksas izglītojošs seminārs “Efektīvas komunikācijas un konfliktu risināšanas metodes”

Bezmaksas izglītojošs seminārs “Efektīvas komunikācijas un konfliktu risināšanas metodes”

Sabiedrības integrācijas projekta “Sarkandaugavas spēks ir prātā, ķermenī un radošajā garā” ietvaros, Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” piedāvā 02.10.2021. plkst. 11:30-16:00 lielisku iespēju jauniešiem, pieaugušajiem un senioriem pievienoties bezmaksas izglītojošajā seminārā “Efektīvas komunikācijas un konfliktu risināšanas metodes”.

Viedspēle "Atrodi sevi Sarkandaugavā"

Viedspēle "Atrodi sevi Sarkandaugavā"

Nāc un piedalies VIEDSPĒLĒ 2. oktobrī - startē jebkurā laikā no 11.00 līdz plkst. 14.00 Reģionālajā sporta centrā «Sarkandaugava» Limbažu iela 8, Rīga.

Veido komandu līdz 4 dalībniekiem - iesaisties orientēšanās un izklaides spēlē, iepazīstot savu apkaimi, līdzi ņemtot vienu viedtālruni ar lejuplādētu aplikāciju WhatsApp.

Pēc finiša balvas visiem dalībniekiem.

Sveicam Skolotāju dienā!

Sveicam Skolotāju dienā!

Būt skolotājam. Būt pašam. Kādam Tu esi vesela pasaule, kādam - autoritāte, kādam - labs piemērs, kādam - skolotājs ar Lielo burtu, kādam - dziļš sarunu biedrs.

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās mākslas konkurss “Plakāts valsts svētkos”

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās mākslas konkurss “Plakāts valsts svētkos”

Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” organizē plakāta konkursu “Plakāts valsts svētkos 2021”, kurš norisināsies no 18.oktobra līdz 23.novembrim. Aicinām piedalīties un radīt plakātu mūsu valstij LATVIJAI. Darbu iesniegšana 18. un 19.oktobrī Sarkandaugavas ielā 24 no plkst. 12.00 – 19.00. Pieteikumu par dalību konkursā sūta elektroniski uz e-pastu mupeniece2@edu.riga.lv līdz 19.oktobrim, atbilstoši Konkursa nolikumam.