Izstāde "Gleznojumi uz zīda un stikla "Mežs kā dabas sastāvdaļa""

Mežs. Kāds tas ir? Pētām, vērojam, izzinām. Vieniem tas ir bagāts dabas veltēm, dzīvniekiem, citiem noslēpumains, iedvesmojošs, rosinošs. Kādam tas ir glābiņš no ikdienas kņadas, tā ir vieta, kur gūt idejas, spēku radošam darbam vai vienkārši atpūsties. Katrs no meža iegūst kaut ko savu. Mežs ir dāsns. Latvijas zaļā rota, svaiga gaisa avots.
 
Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi un kultūras pili “Ziemeļblāzma” gada nogalē rīkoja Rīgas izglītības iestāžu vizuāli plastiskās mākslas konkursu - izstādi ”Gleznojumi uz zīda un stikla. “Mežs kā dabas sastāvdaļa””. Un šī gada sākumā, pašā ziemas viducī, ar košām krāsām, interesantiem stāstiem, uz vieglā un gaistošā zīda un trauslā, caurspīdīgā, zaigojoši smagā stikla atspoguļojas bērnu redzējums, radošā iztēle. Krāsu niansēs, dažādās tehnikās, gleznojumi par mežu, savu vietu atrod izstāžu telpās, kultūras pilī “Ziemeļblāzma” un BJC “Laimīte” Vecmīlgrāvī.
Konkursam iesniegts 81 darbs. 36 gleznojumi uz zīda un 45 gleznojumi uz stikla. Darbu autori ir audzēkņi vecumā no 7-25 gadiem, no 17 Rīgas izglītības iestādēm. 11 vispārizglītojošām skolām un 6 Bērnu un jauniešu centriem.
 
Izstāde apskatāma līdz 23.februārim, kultūras pils “Ziemeļblāzma”, Ziemeļblāzmas ielā 36, (ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju, sakarā ar Covid -19 pandēmiju) logos. Ja dosieties pastaigā pa pils parku, ietverot arī savā maršrutā skatu torni, tad noteikti pastaigas laikā ievērosiet, ka 1.stāva lielie kafejnīcas logi ir izgaismoti, un tajos redzēsiet 18 gleznojumus uz zīda, skatu torņa logos varēsiet apskatīt 12 gleznojumus uz stikla. Un pēc 23.janvāra (ja netiks piemēroti jauni ierobežojumi) pārējie konkursam iesniegtie darbi būs pieejami BJC “Laimīte”, Baltāsbaznīcas ielā 14, izstāžu zālē, kur aicinām iepriekš pieteikt savu apmeklējumu pa tālruni 67349473 un vienoties par laiku. Lūdzam ievērot drošības, piesardzības pasākumus.
Lai bērnu darbi iepriecina un sasilda ikvienu izstādes apmeklētāju.

Ievietots: 12.01.2021 20:5012.01.2021 20:50

Skatījumi: 127

Iepriekšējās ziņas

Laimītes viktorīna

Laimītes viktorīna

Ir aprīlis, un klāt ir brīdis, kad par godu BJC "Laimīte" 30 gadu jubilejai organizēsim Laimītes viktorīnu, kurā katrs varēs cīnīties par nelielām pārsteiguma balvām, atbildot uz āķīgiem jautājumiem par mūsu centru.

Priecīgas Lieldienas!

Priecīgas Lieldienas!

Bērnu un jauniešu centrs "Laimīte" novēl visiem saulainas, siltas un priecīgas Lieldienas!

Mana Lieldienu ola

Mana Lieldienu ola

Lai šīs Lieldienas paliktu atmiņā, rakstā “Lieldienu tradīcijas” varat smelties iedvesmu šo svētku norisēs un olu krāsošanas padomos, pieliekot klāt savu redzējumu un izdomu.

Aicinām Lieldienu svētku, rotājumu, olu krāsošanas rezultātu fiksēt foto un atsūtīt uz e-pastu: bjclamite@gmail.com līdz 7.aprīlim.

"Meklējot laimīti"

"Meklējot laimīti"

Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” svinot savu 30 gadu jubileju ir izveidojis video filmiņu “MEKLĒJOT LAIMĪTI”.

Sveiciens "Zaķīšiem"!

Sveiciens "Zaķīšiem"!

Audziet veseli, apaļi, priecīgi, saulaini, talantīgi kā pūpoli!

Lieldienu tradīcijas

Lieldienu tradīcijas

Lieldienas tuvojas! Un te neliels ieskats, ko darīt, kā sagaidīt un kā svinēt?

Izmaiņas BJC "Laimīte" darbā saistībā ar Covid-19

Izmaiņas BJC "Laimīte" darbā saistībā ar Covid-19

Covid-19 ierobežošanai no 9.novembra līdz 2021.gada 7.februārim Latvijā izsludināta ārkārtējā situācija, kura pagarināta līdz 6.aprīlim. .

Līdz 2021.gada 6.aprīlim interešu izglītības nodarbības notiek tikai attālināti.

Gatavojamies pavasara Lieldienu svētkiem!

Gatavojamies pavasara Lieldienu svētkiem!

Jaunais gads, Vecais gads, Ķīniešu jaunais gads... Svētku karuselis turpina griezties, un pēc mēneša, 4. aprīlī, visa pasaule svinēs Lielo Dienu, Lieldienas. Visi Laimītes bērni tiek aicināti radoši sagaidīt šos jaukos pavasara svētkus.

Sveiciens "Laimītes" dāmām!

Sveiciens "Laimītes" dāmām!

BJC "Laimīte" vīriešu sveiciens dāmām 8. martā!

Noslēdzies konkurss "Gleznojumi uz zīda un stikla. "Mežs kā  dabas sastāvdaļa""

Noslēdzies konkurss "Gleznojumi uz zīda un stikla. "Mežs kā dabas sastāvdaļa""

23. februārī noslēdzās Rīgas izglītības iestāžu vizuāli plastiskās mākslas konkurss "Gleznojumi uz zīda un stikla. "Mežs kā dabas sastāvdaļa"".

Valstī noteikto ierobežojumu dēļ izpalika svinīgais pasākuma Ziemeļblāzmas kultūras pilī, tāpēc īss video sveiciens visiem dalībniekiem.