Konkurss “Gleznojumi uz zīda un stikla” noslēdzies

24.februārī kultūras pils “Ziemeļblāzma” kamerzālē noslēguma pasākumā tikās Rīgas izglītības iestāžu vizuāli plastiskās mākslas konkursa ”Gleznojumi uz zīda un stikla. “Mežs kā  dabas sastāvdaļa” dalībnieki, pedagogi, vecāki.  Apsveikumu konkursa laureātiem bija sagatavojuši Augusta Dombrovska mūzikas skolas klavieru un vijoļu klases audzēkņi. Uzmundrinošus un iedvesmojošus vārdus konkursantiem veltīja BJC “Laimīte” direktore Aiva Sarma, viņa pateicās par kvalitatīvajiem, interesantajiem  darbiem un vedināja gatavoties nākamajam konkursam, kurš norisināsies no 2020.gada 17.decembrim līdz 2021.gada 23.februārim. Šajā konkursā piedalījās 100 darbi un 42 no tiem tika laureātu kārtā.  Pirms pasākuma izstāžu zālē bija iespēja aplūkot pēc  žūrijas  vērtējuma godalgotos gleznojumus uz zīda un pēc pasākuma varēja doties uz BJC “Laimīti” , Baltāsbaznīcas ielā 14, un novērtēt pārējos konkursam iesniegtos darbus, gan gleznojumus uz zīda, gan gleznojumus uz stikla. Izstāde sniedza iedvesmu, gandarījumu un prieku tās apmeklētājiem, apkopojot  vienkopus interesantus  mākslinieciskos risinājumus augstā mākslinieciskajā līmenī un savdabīgos tehniskajos izpildījumos.

Pirmie balvas saņēma audzēkņi, kuri tika novērtēti ar  atzinību un pēc tam sekoja trešo, otro un pirmo pakāpju diplomu saņēmēji, kā arī pedagogi par teicamu audzēkņu sagatavošanu konkursam. Ar muzikālu  priekšnesumu viņus sveica  BJC “Laimīte” vokālā studija “Bella”, skolotājas Nataļjas Jekimovas vadībā.

Īpašu paldies  konkursa laureātiem bija sagatavojusi kultūras pils “Ziemeļblāzma” direktore Inita Andžane. Patīkams pārsteigums bija arī pedagogiem, kuri  no viņas rokām  saņēma balvu par ieguldīto darbu audzēkņu sagatavošanā.

BJC “Laimīte” ir gandarīta par  abpusēji  pozitīvi izveidojušos sadarbību ar kaimiņos esošajām iestādēm – A.Dombrovska mūzikas skolu un kultūras pili “Ziemeļblāzma”. Paldies

Paldies Rīgas domes Izglītības kultūras un sporta departamentam par finansiālu atbalstu.

 

Ievietots: 03.03.2020 16:4103.03.2020 16:41

Skatījumi: 238

Iepriekšējās ziņas

Piesakies BJC "Laimīte" organizētajām vasaras nometnēm

Piesakies BJC "Laimīte" organizētajām vasaras nometnēm

BJC "Laimīte" no 4. jūlija līdz 27. augustam organizēs 6 nometnes bērniem vecumā no 7-12 (15) gadiem Vecāķos un Vecmīlgrāvī.

Meklējam radošus cilvēkus darbam BJC "Laimīte" filiālē Vecmīlgrāvī

Meklējam radošus cilvēkus darbam BJC "Laimīte" filiālē Vecmīlgrāvī

Aicinām savā pulkā radošus cilvēkus, kuriem patīk darbs ar bērniem, uz nepilnu darba laiku.

Noslēdzot mācību gadu un dodoties vasarā!

Noslēdzot mācību gadu un dodoties vasarā!

Paldies bērniem un viņu ģimenēm par uzticību "Laimītes" interešu izglītības pulciņiem šajā saspringtajā pandēmijas laikā!
Paldies "Laimītes" interešu izglītības skolotājiem un saimnieciskajam personālam par godprātīgu darbu 2020./2021. mācību gadā!

BJC “Laimīte” Nominācijas - 2021 ir saņemtas!

BJC “Laimīte” Nominācijas - 2021 ir saņemtas!

Vasara iet plaukumā, maijs piepildījis Bērnu un jauniešu centra “Laimīte” sporta laukumus, pagalmus ar audzēkņu čalām, bet mācību gads aizritējis ar gandarījuma un labi padarīta darba sajūtu.

BJC “Laimīte” Nominācija – 2021!

BJC “Laimīte” Nominācija – 2021!

Mācību gads tuvojas finiša taisnei, neierastu meklējumu un atklājumu, jaunu darba formu, ideju, izturības, izaicinājumu, radošu izpausmju piepildītajos mēnešos, nonācis līdz maijam.

Paveikto apkopojam Laimītes nominācijās: par radošu un aktīvu darbu interešu izglītības pulciņā, par sasniegumiem, lielais paldies, 10+, gada skolotājs.

Labie, mīļie vārdi krustvārdu mīklā. Atmini! Un uzzini atbildes!

Labie, mīļie vārdi krustvārdu mīklā. Atmini! Un uzzini atbildes!

Jā, šeit ir krustvārdu mīkla, kura ir jāatrisina. Atmini nu! Vēlams, to darīt kopā ar mammu.

Māmiņu diena jau nedēļas nogalē!

Māmiņu diena jau nedēļas nogalē!

Maza zēna Klāva pārdomas par gatavošanos Mātes dienai!

Izlasi un uzzini, kā viņš šogad apsveiks savu māmiņu!

Mūsu māmiņām!

Mūsu māmiņām!

Vissiltākie, sirsnīgākie, mīļākie sveicieni māmiņām!

Sveicam 4. maija svētkos!

Sveicam 4. maija svētkos!

Lai atbildīgi un droši svētki ģimenē!

Laimītes viktorīna

Laimītes viktorīna

Ir aprīlis, un klāt ir brīdis, kad par godu BJC "Laimīte" 30 gadu jubilejai organizēsim Laimītes viktorīnu, kurā katrs varēs cīnīties par nelielām pārsteiguma balvām, atbildot uz āķīgiem jautājumiem par mūsu centru.