Izstāde "Gleznojumi uz zīda un stikla "Mežs kā dabas sastāvdaļa"" (23.02.2021 12:00)


Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi un kultūras pili “Ziemeļblāzma” gada nogalē rīkoja Rīgas izglītības iestāžu vizuāli plastiskās mākslas konkursu - izstādi ”Gleznojumi uz zīda un stikla. “Mežs kā dabas sastāvdaļa””. Un šī gada sākumā, pašā ziemas viducī, ar košām krāsām, interesantiem stāstiem, uz vieglā un gaistošā zīda un trauslā, caurspīdīgā, zaigojoši smagā stikla atspoguļojas bērnu redzējums, radošā iztēle. Krāsu niansēs, dažādās tehnikās, gleznojumi par mežu, savu vietu atrod izstāžu telpās, kultūras pilī “Ziemeļblāzma” un BJC “Laimīte” Vecmīlgrāvī.

Konkursam iesniegts 81 darbs. 36 gleznojumi uz zīda un 45 gleznojumi uz stikla. Darbu autori ir audzēkņi vecumā no 7-25 gadiem, no 16 Rīgas izglītības iestādēm. 10 vispārizglītojošām skolām un 6 Bērnu un jauniešu centriem.

Izstāde apskatāma līdz 23.februārim, kultūras pils “Ziemeļblāzma”, Ziemeļblāzmas ielā 36, (ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju, sakarā ar Covid -19 pandēmiju) logos. Ja dosieties pastaigā pa pils parku, ietverot arī savā maršrutā skatu torni, tad noteikti pastaigas laikā ievērosiet, ka 1.stāva lielie kafejnīcas logi ir izgaismoti, un tajos redzēsiet 18 gleznojumus uz zīda, skatu torņa logos varēsiet apskatīt 12 gleznojumus uz stikla. Un pēc 23.janvāra (ja netiks piemēroti jauni ierobežojumi) pārējie konkursam iesniegtie darbi būs pieejami BJC “Laimīte”, Baltāsbaznīcas ielā 14, izstāžu zālē, kur aicinām iepriekš pieteikt savu apmeklējumu pa tālruni 67349473 un vienoties par laiku. Lūdzam ievērot drošības, piesardzības pasākumus.


 


Izstāde "Gleznojumi uz zīda un stikla "Mežs kā dabas sastāvdaļa""