Mācīsimies, strādāsim, sportosim - KLĀTIENĒ!

Covid-19 ir vīrusa infekcijas slimība ar ļoti augstu lipīguma pakāpi, kura pirms pusotra gada pasaulē izraisīja pandēmiju, kas joprojām ietekmē visas pasaules sabiedrības ierasto dzīves ritmu, ikviena cilvēka personīgo dzīvi un sabiedriskās aktivitātes. Vīruss ir dzīvs organisms un darbojas kā parazīts, kuram, lai dzīvotu un turpinātu savu dzīves ciklu, ir nepieciešams saimnieka organisms - šīs infekcijas gadījumā tas ir cilvēks. Vakcinēts cilvēks, kuram pret šo vīrusu izveidojušās antivielas, nomāc vīrusa veidošanos cilvēka organismā vai pilnībā vīrusu iznīcina. Vīruss iet bojā vai novājinās, un līdz ar to tiek pārtraukta vīrusu pārvietošanās ķēde no viena cilvēka uz otru un vīrusu cirkulācija sabiedrībā. 

Pasaulē ir bijušas daudzas pandēmijas, un tikai vakcinācija ir likvidējusi tādas saslimšanas kā bakas, poliomielīti, samazinājusi saslimšanu ar daudzām bērnu infekcijas slimībām pasaulē. Aicinām izglītības iestāžu darbiniekus būt sociāli atbildīgiem un vakcinēties, lai atjaunotu iespēju sev un pārējiem kolēģiem organizēt kvalitatīvu izglītības procesu klātienē. Izmantojiet ātrāko iespēju, kāda šobrīd ir pieejama, lai pārtrauktu vīrusu pārvietošanās ķēdi, un vakcinējieties!

Zvaniet pa bezmaksas informatīvo vakcinācijas tālruni 8989, lai ar operatoru palīdzību izvēlētos konkrēto vakcinācijas vietu un laiku! 

 

Ievietots: 19.07.2021 07:4819.07.2021 07:48

Skatījumi: 115

Iepriekšējās ziņas

Interaktīva tiešsaistes viktorīna

Interaktīva tiešsaistes viktorīna

Sabiedrības integrācijas projekta “Sarkandaugavas spēks ir prātā, ķermenī un radošajā garā” ietvaros, Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” piedāvā 23.10.2021. plkst. 12:00-13:00 lielisku iespēju bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem piedalīties jautrā, interaktīvā tiešsaistes viktorīnā.

Izstāde "Trīs tikšanās"  Dobelē

Izstāde "Trīs tikšanās" Dobelē

Zelta rudenī Dobeles Novadpētniecības muzejā satiekas trīs mākslinieces . Divas no tām ir BJC “Laimīte” pedagoģes. Porcelānu krāšņos gleznojumos ir ietērpusi Inese Brants un savas sajūtas gleznās paudusi Alla Folka.

BJC Laimīte atlēti izcīna medaļas Latvijas kausa posmā

BJC Laimīte atlēti izcīna medaļas Latvijas kausa posmā

Noslēdzies Latvijas Kausa posms "Bauskas čempionāts" svara stieņa spiešanā guļus.

Sacensības notika Bauskas novada, Codes pamatskolas sporta zālē 2021.gada 9.oktobrī.

BJC Laimīte Atlētiskās vingrošanas pulciņu sacensībās pārstāvēja Ēriks Lukjanskis, Artūrs Burkevics un Nils Bertulsons. Mūsu sportisti startēja jauniešu vecuma grupā un izcīnīja 3 medaļas.

Par pulciņu līdzmaksājumiem

Par pulciņu līdzmaksājumiem

Maksas pulciņu līdzfinansējumu rēķinus vecāki saņems jau tuvākajās dienās.
Lūdzam ņemt vērā, ka iepriekšējā gadā daudziem ir izveidojusies pārmaksa vai parādi.

Septembra rēķinā apspoguļosies summa TIKAI par septembri, atlikumi (pārmaksa vai parāds) no iepriekšējā mācību gada tiks aprēķināti un ievadīti sistēmā līdz novembrim.

Nodarbības Dizaina studijā mazajiem  un lielajiem

Nodarbības Dizaina studijā mazajiem un lielajiem

Darināt kopā ar skolotāju Laimu Cēsnieci neiedomājamas lietas var pirmdienās un trešdienās no plkst. 15.00

"Meklējiet laimītes cilvēkos!"

"Meklējiet laimītes cilvēkos!"

Ar tādu moto aizrit šis gads Bērnu un jauniešu centrā "Laimīte". 30. jubilejas gads.

Šajā nedēļā, tuvojoties skolotāju dienai, "Laimītes" ēkas pirmajā stāvā Sarkandaugavas ielā 24, ir iekārtota dizaina izstāde.

Bezmaksas izglītojošs seminārs “Efektīvas komunikācijas un konfliktu risināšanas metodes”

Bezmaksas izglītojošs seminārs “Efektīvas komunikācijas un konfliktu risināšanas metodes”

Sabiedrības integrācijas projekta “Sarkandaugavas spēks ir prātā, ķermenī un radošajā garā” ietvaros, Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” piedāvā 02.10.2021. plkst. 11:30-16:00 lielisku iespēju jauniešiem, pieaugušajiem un senioriem pievienoties bezmaksas izglītojošajā seminārā “Efektīvas komunikācijas un konfliktu risināšanas metodes”.

Viedspēle "Atrodi sevi Sarkandaugavā"

Viedspēle "Atrodi sevi Sarkandaugavā"

Nāc un piedalies VIEDSPĒLĒ 2. oktobrī - startē jebkurā laikā no 11.00 līdz plkst. 14.00 Reģionālajā sporta centrā «Sarkandaugava» Limbažu iela 8, Rīga.

Veido komandu līdz 4 dalībniekiem - iesaisties orientēšanās un izklaides spēlē, iepazīstot savu apkaimi, līdzi ņemtot vienu viedtālruni ar lejuplādētu aplikāciju WhatsApp.

Pēc finiša balvas visiem dalībniekiem.

Sveicam Skolotāju dienā!

Sveicam Skolotāju dienā!

Būt skolotājam. Būt pašam. Kādam Tu esi vesela pasaule, kādam - autoritāte, kādam - labs piemērs, kādam - skolotājs ar Lielo burtu, kādam - dziļš sarunu biedrs.

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās mākslas konkurss “Plakāts valsts svētkos”

Rīgas izglītības iestāžu vizuālās mākslas konkurss “Plakāts valsts svētkos”

Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” organizē plakāta konkursu “Plakāts valsts svētkos 2021”, kurš norisināsies no 18.oktobra līdz 23.novembrim. Aicinām piedalīties un radīt plakātu mūsu valstij LATVIJAI. Darbu iesniegšana 18. un 19.oktobrī Sarkandaugavas ielā 24 no plkst. 12.00 – 19.00. Pieteikumu par dalību konkursā sūta elektroniski uz e-pastu mupeniece2@edu.riga.lv līdz 19.oktobrim, atbilstoši Konkursa nolikumam.