Galda hokejistiem atkal uzvaras

4.-5. janvārī Zviedrijas pilsētā Malmo norisinājās pasaules kausa BIG-6 turnīrs galda hokejā. Šis ir senākais galda hokeja turnīrs, jo norisinās jau 32. reizi. Kopumā turnīrā piedalījās 76 sportisti no 7 valstīm - Zviedrijas, Somijas, Latvijas, Dānijas, Lielbritānijas, Krievijas un Kanādas.
Turnīrā piedalījās arī pieredzējušie  BJC „Laimīte” pārstāvji Edgars Caics un Atis Sīlis, kuri arī pārliecinoši uzvarēja visus savus pretiniekus un tikās finālā. Tajā atspēlējoties no 1 - 3 un sērijā līdz 4 uzvarām ar 4 -3 uzvaru svinēja Edgars.
1. vieta Edgars Caics
2. vieta Atis Sīlis

Apsveicam un vēlēsim veiksmi, jo jau 11. janvārī abi Laimīši startēs sacensībās Krievijā, Kurskā.

 

 

 

 

7.-8. decembrī Rīgā Kultūru vidusskolas telpās tika aizvadīta 15. Rīgas kausa izcīņa galda hokejā , kas ir prestižākais turnīrs Latvijā un viens no prestižākajiem pasaulē šajā sezonā. 
Kopumā tajā piedalījās 169 spēlētāji no 9 valstīm (Latvija, Lietuva, Igaunija, Krievija, Zviedrija, Somija, Čehija, Baltkrievija, Ukraina). 
Laimīti pārstāvēji 13 dalībnieki. 
Pasaules reitinga līderis Edgars Caics sīvā finālā ar 3 - 4 piekāpās krievam Maksimam Borisovam un izcīnīja 2. vietu. 
Pasaules čempionam Atim Sīlim 5. vieta
Karls Bindekrans - 9. vieta

Andris Liepiņš 18. vieta
Sandis Lagzdiņš 50. vieta
Artūrs Verčins - 69. vieta
Emīls Liepiņš - 73. vieta
Raivis Miglinieks - 90. vieta
Sacensībās piedalījās arī Aldis Gusevs - 144. vieta, Ernests Rudzītis - 148. vieta, Artūrs Miglinieks - 166. vieta, Dāvis Ābollapa 163. vieta- , Alens Kurmeņevs - 164. vieta.

Nākamās sacensības, kurās plāno startēt Laimītes pārstāvji ir 4.-5. janvārī Zviedrijas pilsētā Malmo. 

Turēsim īkšķus par savējiem!