Gada balva - 2016

Rīgas interešu izglītības 2016. gada balva “Skrituļslidošanas” pulciņam!

 

 

Rīgas interešu izglītības gada balvu nominācijā “Par sasniegumiem interešu izglītībā” 2016.gadā  saņēma   “Skrituļslidošanas” pulciņš svinīgā pasākumā 25.novembrī Mūzikas namā “Daile”! Tas bija neizmērojams prieks, jo sasniegumu birums tiešām ir lielas ievērības cienīgs.

 

Skrituļslidošanas pulciņa kolektīvā lielākā daļa audzēkņi ir aktīvi sacensību un pasākumu dalībnieki, kuru vecums ir dažāds – sākot no čertu gadu vecuma, kopskaitā 54. Arī vēcāki aktīvi slido brīvajā laikā, to pierāda fakts, ka Jūrmalā Ģimeņu distancē 4.5 km piedalījās gandrīz 10 ģimenes no Bērnu un jauniešu centra  “Laimīte”.

     Skrituļslidošanas pulciņa sasniegumi  pagājušajā sezonā mērojas ar 1.vietu Igaunijas rollertūrē (Uus maa Rullituurē- četru posmu kopvērtējumā) un 2.vietu 10.  Tartu skrituļslidošanas maratonā un 1.vietu Jūrmalas skrituļslidošanas festivālā, gan maratona, gan tautas distancē.

     Gandrīz visās distancēs gan meiteņu, gan puišu grupās ir godalgoto vietu ieguvēji. Īpaši izceļas 19 gadīgais Reinis Znotiņš, kurš jau ir trīskārtējs Latvijas čempions un rekordists maratonā un citās distancēs. Pagājušajā sezonā  Starptautiskajās sacensībās viņš izcīnija sešas 1.vietas dažādās Eiropas pilsētās Minskā, Kijevā, Berlīnē, Modzorovā, Tallinā, Tartu, Viļņā, Pērnavā un Ostravā.

        Ar tikpat izciliem panākumiem startē  12 gadīgā Patrīcija Elizabete Sniķere, kura ne tikai uzvar sava vecuma puišus, bet  arī konkurē ar Latvijas ātrākajām sievietēm. Savā vecuma grupā viņa no 22 startiem ir uzvarējusi visus. Patrīcija šosezon savai uzvaru kolekcijai pievienoja vēl 12 uzvaras arī Starptutiakajās  sacensībās: Baltkrievijā, Vācijā, Čehijā, Polijā, Igaunijā, Lietuvā. 

 

 

Lauris Birenieks

Skrituļslidošanas pulciņa pedagogs