Angļu valoda “Enjoy English”

Nodarbību  norises vieta:   Sarkandaugava, Sarkandaugavas iela 24

 

 

1.izglītības pakāpe

5-6 gadīgi bērni apgūst pirmos vārdus, frāzes, teikumus, skaitāmpantus, dialogus un dziesmiņas angļu valodā. Daudz kustamies, klausāmies, runājam; mums palīdz krāsainas grāmatas, kartiņas, rotaļlietas, interaktīvā tāfele.

Nodarbību laiks

 

Tiks precizēts

 

2.izglītības pakāpe (1)

6-7 gadīgi bērni turpina klausīties un runāt angliski. Ieinteresētību valodas apguvē rada spēles un rotaļas, stāstiņi kasetēs kopā ar krāsainiem attēliem grāmatās, video materiāli un darbošanās pie interaktīvās tāfeles. Apgūstam Čārlza Gūdžera „Funsongs” dziesmas– tā ir valodas apguve ar mūzikas un ritma, kustību un dziesmiņu palīdzību.

Nodarbību laiks

 

 

 

2.izglītības pakāpe (2)

 

8-10 gadīgi bērni turpina komunicēt ar skolotāju un savā starpā galvenokārt angliski. Ieinteresētību valodas apguvē rada spēles un rotaļas, vizuālie mācību materiāli, ieskaitot video materiālus un darbu pie interaktīvā tāfeles. Izpildām Čārlza Gūdžera „Funsongs” dziesmas– tā ir valodas apguve ar mūzikas un ritma, kustību un dziesmiņu palīdzību. 2 apakšgrupas

Nodarbību laiks

 

 

3.izglītības pakāpe (1)

 

Nodarbības apmeklē 10-13 gadīgi audzēkņi 2 reizes nedēļā. Turpinām mācīties angļu valodu komunikatīvi – runājam, klausāmies; lielāku uzmanību veltām arī lasīšanai (stāstiņi) un valodas lietošanai (gramatikai). Mums palīdz mūsdienīgi mācību materiāli un metodes, ieskaitot interaktīvo tāfeli; individuāla pieeja. 2 apakšgrupas

Nodarbību laiks

 

 

 

3.izglītības pakāpe (2)

 

Nodarbības 14-16 gadīgiem skolēniem. Runājam angliski (ar skolotāju un viens ar otru), klausāmies, lasām tekstus un grāmatas, mācāmies lietot valodu pareizi. Mūsdienīgi mācību materiāli un apmācības metodes, iekaitot darbu pie interaktīvās tāfeles; individuāla pieeja.

Nodarbību laiks

otrdienās un ceturtdienās 16.35-18.05 (2 apakšgrupas)

 

otrdienās 18.55-19.55

 

 

 

 

Skolotāja Vita Caice 

 

26522634

vitacaice@inbox.lv