Konkurss “Gleznojumi uz zīda un stikla” noslēdzies

24.februārī kultūras pils “Ziemeļblāzma” kamerzālē noslēguma pasākumā tikās Rīgas izglītības iestāžu vizuāli plastiskās mākslas konkursa ”Gleznojumi uz zīda un stikla. “Mežs kā  dabas sastāvdaļa” dalībnieki, pedagogi, vecāki.  Apsveikumu konkursa laureātiem bija sagatavojuši Augusta Dombrovska mūzikas skolas klavieru un vijoļu klases audzēkņi. Uzmundrinošus un iedvesmojošus vārdus konkursantiem veltīja BJC “Laimīte” direktore Aiva Sarma, viņa pateicās par kvalitatīvajiem, interesantajiem  darbiem un vedināja gatavoties nākamajam konkursam, kurš norisināsies no 2020.gada 17.decembrim līdz 2021.gada 23.februārim. Šajā konkursā piedalījās 100 darbi un 42 no tiem tika laureātu kārtā.  Pirms pasākuma izstāžu zālē bija iespēja aplūkot pēc  žūrijas  vērtējuma godalgotos gleznojumus uz zīda un pēc pasākuma varēja doties uz BJC “Laimīti” , Baltāsbaznīcas ielā 14, un novērtēt pārējos konkursam iesniegtos darbus, gan gleznojumus uz zīda, gan gleznojumus uz stikla. Izstāde sniedza iedvesmu, gandarījumu un prieku tās apmeklētājiem, apkopojot  vienkopus interesantus  mākslinieciskos risinājumus augstā mākslinieciskajā līmenī un savdabīgos tehniskajos izpildījumos.

Pirmie balvas saņēma audzēkņi, kuri tika novērtēti ar  atzinību un pēc tam sekoja trešo, otro un pirmo pakāpju diplomu saņēmēji, kā arī pedagogi par teicamu audzēkņu sagatavošanu konkursam. Ar muzikālu  priekšnesumu viņus sveica  BJC “Laimīte” vokālā studija “Bella”, skolotājas Nataļjas Jekimovas vadībā.

Īpašu paldies  konkursa laureātiem bija sagatavojusi kultūras pils “Ziemeļblāzma” direktore Inita Andžane. Patīkams pārsteigums bija arī pedagogiem, kuri  no viņas rokām  saņēma balvu par ieguldīto darbu audzēkņu sagatavošanā.

BJC “Laimīte” ir gandarīta par  abpusēji  pozitīvi izveidojušos sadarbību ar kaimiņos esošajām iestādēm – A.Dombrovska mūzikas skolu un kultūras pili “Ziemeļblāzma”. Paldies

Paldies Rīgas domes Izglītības kultūras un sporta departamentam par finansiālu atbalstu.

 

Ievietots: 03.03.2020 16:4103.03.2020 16:41

Skatījumi: 41

Iepriekšējās ziņas

#paliecmājās, taču darbojies!

Iepazīstinām ar BJC "Laimīte" jauno vēsti - turpmāk mūsu iestādes mājas lapā piedāvāsim dažādas idejas radošiem, muzikāliem, mākslinieciskiem un sportiskiem uzdevumiem!

Tas viss, lai šajā, jau tā ne vieglajā, #paliecmājās situācijā mēs saglabātu radošu garu, smeltos enerģiju un rastu iemeslu smaidam un priekam!

Piedāvājam interaktīvas video nodarbības ģitārspēlē

Bērnu un jauniešu centra "Laimīte" pulciņa "Ģitārspēles studija" pasniedzējs Matīss Jākobsons piedāvā interaktīvas video nodarbības ģitārspēlē.

Aicinām brīvbrīžos ieskatīties un pamēģināt!

Dagnijas Timules izstāde "Spēles ar materiāliem. Akmens masa, māls, šamots, porcelāns"

Bērnu un jauniešu centra "Laimīte" skolotāja Dagnija Timule, kura pasniedz bērniem keramiku un vizuālās mākslas pamatus, aicina uz savu izstādi "Spēles ar materiāliem. Akmens masa, māls, šamots, porcelāns".

Izstāde apskatāma līdz 22.05.2020. Jūrmalā, Dubultos, Pils ielā 1.

"Lai dzīvo mākslas dienas!"

Visu marta mēnesi Bērnu un jauniešu centrā "Laimīte" Sarkandaugavas ielā 24 un Baltāsbaznīcas ielā 14 notiek vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu mākslas darbu izstāde "Lai dzīvo mākslas dienas!".

Nāciet skatīt!

Paziņoti konkursa – izstādes “Radi rotājot" 1. kārtas laureāti

Sācies mākslinieku ceļš uz XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem!

4. un 5. martā notika 1. kārtas vērtēšanas komisijas darbs XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Rīgas Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu konkursā – izstādē “Radi rotājot”.

Arī bērnu un jauniešu centra "Laimīte" skolotāji un audzēkņi veidoja darbus šim konkursam, un esam ārkārtīgi priecīgi, jo mūsu audzēkņu darbi novērtēti atzinīgi.

Mūsējiem lieliski rezultāti 20.Latvijas čempionātā galda hokejā

Sestdien, 7. martā, Inčukalnā notika 20. Latvijas čempionāts galda hokejā.
Kopumā sacensībās piedalījās 107 dalībnieki no visas Latvijas.
Bērnu un jauniešu centru "Laimīte" šajās sacensībās pārstāvēja 11 sportisti.

Lepojamies ar savu audzēkņu panākumiem mākslas konkursos "MOCĪŠA DARBNĪCA - 14" un "Gleznojumi uz zīda un stikla. Ūdens un daba"

Lepojamies ar savu audzēkņu panākumiem bērnu un jauniešu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursos "MOCĪŠA DARBNĪCA - 14" un "Gleznojumi uz zīda un stikla. Ūdens un daba".

Sveicam:

Maksimilianu Barci un pedagogu Ingu Galvāni,

Alisu Suško, Elizabeti Laizāni un Aurēliju Blumbergu, un pedagogu Allu Folku.

Konkurss “Gleznojumi uz zīda un stikla” noslēdzies

24.februārī kultūras pils “Ziemeļblāzma” kamerzālē noslēguma pasākumā tikās Rīgas izglītības iestāžu vizuāli plastiskās mākslas konkursa ”Gleznojumi uz zīda un stikla. “Mežs kā dabas sastāvdaļa” dalībnieki, pedagogi, vecāki.

Aicinām uz ikgadējo pasākumu - "Tulpju balle"!

BJC "Laimīte" ik pavasari audzēkņu vecākiem, darbiniekiem un sadarbības partneriem organizē pavasara balli.

Tādēļ mīļi ielūdzam uz ikgadējo pasākumu "Tulpju balle", kas notiks 2020. gada 7. martā plkst. 18.30, Sarkandaugavas ielā 24.

"Vienīgi Tev" - pasākums Baltāsbaznīcas ielā 14

Bērnu un jauniešu centrs "Laimīte" ielūdz uz pasākumu, veltītu starptautiskajai sieviešu dienai, ""Vienīgi Tev".

Pasākums notiks 05. martā, 19:00, Baltāsbaznīcas ielā 14.

Ieeja bez maksas