Konkurss “Gleznojumi uz zīda un stikla” noslēdzies

24.februārī kultūras pils “Ziemeļblāzma” kamerzālē noslēguma pasākumā tikās Rīgas izglītības iestāžu vizuāli plastiskās mākslas konkursa ”Gleznojumi uz zīda un stikla. “Mežs kā  dabas sastāvdaļa” dalībnieki, pedagogi, vecāki.  Apsveikumu konkursa laureātiem bija sagatavojuši Augusta Dombrovska mūzikas skolas klavieru un vijoļu klases audzēkņi. Uzmundrinošus un iedvesmojošus vārdus konkursantiem veltīja BJC “Laimīte” direktore Aiva Sarma, viņa pateicās par kvalitatīvajiem, interesantajiem  darbiem un vedināja gatavoties nākamajam konkursam, kurš norisināsies no 2020.gada 17.decembrim līdz 2021.gada 23.februārim. Šajā konkursā piedalījās 100 darbi un 42 no tiem tika laureātu kārtā.  Pirms pasākuma izstāžu zālē bija iespēja aplūkot pēc  žūrijas  vērtējuma godalgotos gleznojumus uz zīda un pēc pasākuma varēja doties uz BJC “Laimīti” , Baltāsbaznīcas ielā 14, un novērtēt pārējos konkursam iesniegtos darbus, gan gleznojumus uz zīda, gan gleznojumus uz stikla. Izstāde sniedza iedvesmu, gandarījumu un prieku tās apmeklētājiem, apkopojot  vienkopus interesantus  mākslinieciskos risinājumus augstā mākslinieciskajā līmenī un savdabīgos tehniskajos izpildījumos.

Pirmie balvas saņēma audzēkņi, kuri tika novērtēti ar  atzinību un pēc tam sekoja trešo, otro un pirmo pakāpju diplomu saņēmēji, kā arī pedagogi par teicamu audzēkņu sagatavošanu konkursam. Ar muzikālu  priekšnesumu viņus sveica  BJC “Laimīte” vokālā studija “Bella”, skolotājas Nataļjas Jekimovas vadībā.

Īpašu paldies  konkursa laureātiem bija sagatavojusi kultūras pils “Ziemeļblāzma” direktore Inita Andžane. Patīkams pārsteigums bija arī pedagogiem, kuri  no viņas rokām  saņēma balvu par ieguldīto darbu audzēkņu sagatavošanā.

BJC “Laimīte” ir gandarīta par  abpusēji  pozitīvi izveidojušos sadarbību ar kaimiņos esošajām iestādēm – A.Dombrovska mūzikas skolu un kultūras pili “Ziemeļblāzma”. Paldies

Paldies Rīgas domes Izglītības kultūras un sporta departamentam par finansiālu atbalstu.

 

Ievietots: 03.03.2020 16:4103.03.2020 16:41

Skatījumi: 87

Iepriekšējās ziņas

Atvērto durvju nedēļa "Laimītē"

No 24.08. līdz 28.08. BJC "Laimīte" ir Atvērto durvju nedēļa!

Savukārt 01.09. - Atvērto durvju dienas pasākums - "Te ir viss, ko vēlies! Nāc un izvēlies!"

#paliecmājās, taču darbojies!

Iepazīstinām ar BJC "Laimīte" jauno vēsti - turpmāk mūsu iestādes mājas lapā piedāvāsim dažādas idejas radošiem, muzikāliem, mākslinieciskiem un sportiskiem uzdevumiem!

Tas viss, lai šajā, jau tā ne vieglajā, #paliecmājās situācijā mēs saglabātu radošu garu, smeltos enerģiju un rastu iemeslu smaidam un priekam!

"Virtuālā izstāde"

Aicinām aplūkot BJC "Laimīte" interešu izglītības programmas "Rotu dizina studija" kopdarbu 2019./2020. mācību gadā pasniedzējas Gaļinas Novikovas vadībā.

Zīmējumu konkurss “MANA DZĪVE MĀJĀS”

Bērnu un jauniešu centra “Laimīte” audzēkņu zīmējumu konkurss “MANA DZĪVE MĀJĀS” #paliecmājās

Uzzīmē vai uzglezno, KĀ TU PAVADI LAIKU MĀJĀS!

Tev mūžam brīvai būt, Latvija!

No sirds sveicam visus 4. maijā - Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 30. gadadienā!

Sargāsim sevi, savus tuviniekus un Latviju kā lielāko dārgumu!

Piedāvājam interaktīvas video nodarbības ģitārspēlē

Bērnu un jauniešu centra "Laimīte" pulciņa "Ģitārspēles studija" pasniedzējs Matīss Jākobsons piedāvā interaktīvas video nodarbības ģitārspēlē.

Aicinām brīvbrīžos ieskatīties un pamēģināt!

Zaļu Zaļo ceturtdienu! Priecīgas Lieldienas!

Klausījosi, brīnījosi,
Kas aiz kalna gavilēja:
Lieldieniņa braukšus brauca,
Asnus veda vezumāi.

Ar smaidu, ar prieku, neskatoties uz sarežģīto situāciju valstī, vēlam katram sajust sauli un pavasari!

Priecīgas Lieldienas!

Dagnijas Timules izstāde "Spēles ar materiāliem. Akmens masa, māls, šamots, porcelāns"

Bērnu un jauniešu centra "Laimīte" skolotāja Dagnija Timule, kura pasniedz bērniem keramiku un vizuālās mākslas pamatus, aicina uz savu izstādi "Spēles ar materiāliem. Akmens masa, māls, šamots, porcelāns".

Izstāde apskatāma līdz 22.05.2020. Jūrmalā, Dubultos, Pils ielā 1.

"Lai dzīvo mākslas dienas!"

Visu marta mēnesi Bērnu un jauniešu centrā "Laimīte" Sarkandaugavas ielā 24 un Baltāsbaznīcas ielā 14 notiek vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas pulciņu mākslas darbu izstāde "Lai dzīvo mākslas dienas!".

Nāciet skatīt!

Paziņoti konkursa – izstādes “Radi rotājot" 1. kārtas laureāti

Sācies mākslinieku ceļš uz XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem!

4. un 5. martā notika 1. kārtas vērtēšanas komisijas darbs XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Rīgas Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu konkursā – izstādē “Radi rotājot”.

Arī bērnu un jauniešu centra "Laimīte" skolotāji un audzēkņi veidoja darbus šim konkursam, un esam ārkārtīgi priecīgi, jo mūsu audzēkņu darbi novērtēti atzinīgi.