Pasākumu cikls “Tā daļa manas Rīgas” pasākums “Sarkandaugavas stāsti”

  Izstādes veidošanai vēsturiskās Sarkandaugavas fotogrāfijas ir ņemtas no Sarkandaugavas filiālbibliotēkas novadpētniecības krājumiem, un tos pašus skatus mūsdienās 2017.gadā ir iemūžinājis Sarkandaugavas iedzīvotājs Andrejs Grauze.

Izstāde tapa sadarbojoties Sarkandaugavas attīstības biedrībai ar Bērnu un jauniešu centru “Laimīte”.

 

17.oktobrī  plkst. 18.00 aicinām uz pasākumu “Sarkandaugavas stāsti” , BJC “Laimīte” lielajā zālē. Kā jau vēsta nosaukums, tad dzirdēsim stāstus par Sarkandaugavas veidošanos un pārvērtībām laika griežos. Dzirdēsim -  “Rezidences stāstu”, ”Muzeja stāstu”, stāsta autore Olga Miheloviča,   Andra Rasiņa “Alus stāstu”,  Sarmītes Antapsones “Baznīcas stāstu”, Silvas Bendrātes “Slimnīcas stāstu”,  Baibas Andrejevas un Ilzes Porherānes, “Bibliotēkas stāstu”,  Ainas Kalnietes “Skolas stāstu”,  Oļega Šapovalova“ Rūpnīcas stāstus”, “TV raidījuma “Ielas garumā ” “Sarkandaugavas ielas stāstu”.  Dzirdēsim arī  “Iedzīvotāju stāstus” pie brīvā mikrofona.   Stāstu starplaikos dzejas, prozas  lasījumi par Rīgu, dziesmas par Rīgu  “Rīga skaņu stāstos”, kā arī baudīsim Latvijas pienu, medu un rupjmaizi. 

Stāsti tapuši sadarbībā ar Sarkandaugavas bibliotēku, Latvijas Nacionālā vēstures muzeja «Dauderi» nodaļu, Sarkandaugavas attīstības biedrību, Rūpnīcu RER, Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centra muzeju, Rīgas 8.vakara maiņu vidusskolu, Aldara alus muzeju un Sarkandaugavas iedzīvotājiem.

 Aicinām pameklēt savos atmiņu krājumos un atrast kādu interesantu stāstu šim  atmiņu vakaram.

 

Ievietots: 01.10.2018 17:4501.10.2018 17:45

Skatījumi: 316

Iepriekšējās ziņas

Ģimeņu ziemas sporta svētki 2019

Aicinām 2019. gada 19. janvārī plkst. 13.00 mazus un lielus uz ĢIMEŅU ZIEMAS SPORTA SVĒTKIEM Bērnu un jauniešu centrā „Laimīte” Reģionālajā sporta centrā „Sarkandaugava”, Sarkandaugavas ielā 24, Rīga

Ineses Brants darbu izstāde

BJC "Laimīte" skolotājas Ineses Brants apgleznotais porcelāns izstādē FIGURA HUMANA.

Vizuālās mākslas izstāde “Cimdiņi”

Izstāde apskatāma BJC “Laimīte” pirmā stāva vestibilā līdz 11.februārim no plkst.12.00 – 20.00.

BJC ,,Laimīte” vizuālās mākslas pulciņa audzēkņi kopā ar skolotāju Vēsmu aktīvi atbalsta un darbojas labdarībā

Jau otro gadu vizuālās mākslas pulciņa audzēkņi, kopā ar savu skolotāju Vēsmu, piedalās labdarības organizācijas ,,EURIKA” organizētajā labdarības akcijā, palīdzot sarūpēt nepieciešamos līdzekļus medicīniskās aparatūras iegādei Latvijas slimnīcu bērnu nodaļām.

Izstāde “ Darba vara lielu dara”

BJC “Laimīte” no 1.febrtuāra līdz 28.februārim ir apskatāma vizuālās mākslas izstāde “Darba vara lielu dara” ( J.Raiņa dzejas rinda).

Attēla redzams Patrīcijas Stepanjanas darbs "Esmu trauku novācēja mājās." (8.g)

BJC “Laimīte” atlēti izcīna medaļas !

Noslēdzies 2019. gada 1. Latvijas Kausa posms - Bauskas Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus!

Var pieteikties ģitārspēles apmācības pulciņā

Jā vēlies kopā muzicēt un iemācīties spēlēt ģitāru , tad nāc pie skolotāja Mg. Paed. Matīsa Jākobsona, kurš ir viens no progresīvākajiem jaunās paaudzes ģitāristiem un pedagogiem Latvijā.

Nodarbības notiks Bērnu un jauniešu centrā "Laimīte", Sarkandaugavas ielā 24.

Sestdienās no plkst. 9.00 līdz 18.00.

Apsveikumi “Laimītei” vārda dienā

Vislielākais prieks ir saņemt labus vārdus un siltus novēlējumus. Palies par tiem!

Vizuālās mākslas pulciņu izstādes

Līdz 7.martam BJC "Laimīte" vestibilā apskatāma Vizuālās mākslas pulciņa izstāde "Ķeram ziemu aiz bizes", līdz 16.martam "Ziemessvētku un Jaungada atklātnītes"un 8.martā izstāde "Māmiņas portrets"

GALDA HOKEJISTI atklāj savu sacensību sezonu

Sestdien, 22.septembrī GALDA HOKEJISTI atklāja savu sacensību sezonu ar 1. Latvijas kausa un 1. Amatieru līgas posms Galda hokejā.