Galda tenisa pulciņš lepojas ar paveikto pirmajā pusgadā

Pirmais mācību pusgads jau ir aiz muguras un straujus apgriezienus uzņēmis arī otrais. Šajā laikā bijušas vairākas sacensības un pamatīga slodze, kas prasa milzu izturību. Lai šo slodzi, pusaudžiem un jauniešiem, būtu vieglāk izturēt, mēs ik nedēļu skrienam svaigā gaisā, tikai, ja stiprs sals vai vējš kož vaigos un degunā, tad aktīvi trenējam savu vispārējo fizisko sagatavotību zālē. Mazākajiem bērniem tas ir visa pamatā un bumbiņas dzenāšana ir otrajā plānā, tai vairāk pievēršamies vēlākajos gados. Tā ka visiem pacietību – bērniem un vecākiem. :)

Sacensību maratona laikā mums ir veicies visādi – te kāpumi, te kritumi... pirmais satraukums... pirmās uzvaras... pirmās asaras, jo kādam vienmēr šis ir jauns ceļa sākums, jauns virziens, kur sevi attīstīt un pilnveidot. Neskatoties uz visiem iekšējiem izaicinājumiem, mums ir gandarījums par paveikto - daudz godalgotu vietu vietējās sacensībās Rīgā, arī ārpus tās - atklātajās Bauskas un Ķeguma novada sacensībās, kur braucam regulāri, jo tur ir lieliskas zāles un fantastiska atmosfēra. Latvijā ir ļoti sīva konkurence, jo ir vairāki jaunieši, kurus vecāki trenē mājās, individuāli, un nodarbojas ar to ik dienu. Tāpēc prieks, ja mums izdodas ielauzties starp šiem robotiņiem. Baltijā līmenis ir stipri lielāks un tāpēc reizi līdz 2 reizes gadā dodamies pārbaudīties uz Igauniju, kā arī gūt vērtīgu pieredzi.

 

Laimītes galda tenisistu lielākie sasniegumi pirmajā pusgadā

 

Rīgā, rudenī, Latvijas 2017.gada komandu čempionātā jauniešiem, zēnu komanda (Gustavs Zelčs un Maksims Lisovs) izcīnīja 3.vietu no 12 Latvijas spēcīgākajām komandām 2002.-2003.g.dz. grupā.

* Rīgas jaunatnes meistarsacīkstēs individuālais sniegums savā vecuma grupā:

2.v. Maksims Lisovs (2002.-2003.g.dz.grupā)

3.v. Gustavs Zelčs (2002.-2003.g.dz.grupā)

3.v. Jūlija Otļagova (1999.-2001.g.dz.grupā)

* Ginters Fricis Strāķis Rīgā, Ziemassvētku izskaņā, Latvijas universitātes un “Nord līzings” rīkotājās individuālajās sacensībās, reitinga grupā 301-450.v. (nedaudz vairāk kā 1100 spēlētāju ir Latvijas vīriešu reitingā), izcīnīja 1.vietu un nopelnīja 50.00 eur.

Apsveicam visus ar paveikto, malači!

 

Skolotāja/trenere Laura

 

Ievietots: 08.02.2018 13:5308.02.2018 13:53

Skatījumi: 46

Iepriekšējās ziņas

Laimītes Olimpiskajās Spēlēs

Aicinām ņemt līdzi visus Bērnu un jauniešu centra “Laimīte” pulciņa bērnus un piedalīties "Laimītes Olimpiskajās Spēlēs", Reģionālajā sporta centrā “Sarkandaugava”. Vienā komandā 5 - 6 cilvēki.
28. februārī plkst. 15.00 - 16.30
Pasākuma programmā - kērlings, biatlons, slidošana, veiklības stafetes, viktorīna un daudz kas cits!

FOTOORIENTĒŠANĀS SACENSĪBAS “Ķeram Lieldienu zaķi”

28. martā plkst. 16.00 tuvojoties Lieldienām aicinām piedalīties
FOTOORIENTĒŠANĀS SACENSĪBĀS “Ķeram Lieldienu zaķi”,
Reģionālajā sporta centrā „Sarkandaugava”.

Slidotava atvērta

Bērnu un jauniešu centrs „Laimīte”

Reģionālā sporta centra „Sarkandaugava”, Sarkandaugavas iela24

Publiskās slidotavas darba laiki

Darba dienās no 14:00 – 21:00

Brīvdienās no 11:00 – 21:00

Nepieciešamo inventāru izsniedz līdz 20:00

Ledus tīrīšana ir atkarīga no laika apstākļiem

Sekojiet izmaiņām un paziņojumiem!!!

Nāc uz ģitārspēles apmācības pulciņu

Jā vēlies kopā muzicēt un iemācīties spēlēt ģitāru , tad nāc pie skolotāja Mg. Paed. Matīsa Jākobsona, kurš ir viens no progresīvākajiem jaunās paaudzes ģitāristiem un pedagogiem Latvijā.

Nodarbības notiks Bērnu un jauniešu centrā "Laimīte", Sarkandaugavas ielā 24.

Pirmdienās no plkst. 15.30. 20.00.

Ražīgi ir noslēgusies Latvijas kausa un Amatieru līgas sezona galda hokejā

Laimītes galda hokejisti izcīnīja kopumā 15 trofejas!

Vizuālā pulciņa aktivitātes februārī

Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte” 1.stāva izstāžu telpā – vestibilā var apskatīt vizuālās mākslas pulciņa ( skolotāja Vēsma Vītola) audzēkņu darbus ar nosaukumu “Tilts”.

Galda tenisa pulciņš lepojas ar paveikto pirmajā pusgadā

Pirmais mācību pusgads jau ir aiz muguras un straujus apgriezienus uzņēmis arī otrais. Šajā laikā bijušas vairākas sacensības un pamatīga slodze, kas prasa milzu izturību.

Sacensību maratona laikā mums ir veicies visādi – te kāpumi, te kritumi... pirmais satraukums... pirmās uzvaras... pirmās asaras, jo kādam vienmēr šis ir jauns ceļa sākums, jauns virziens, kur sevi attīstīt un pilnveidot.

Jaunajā gadā 2 izstādes Vizuālās mākslas pulciņam

Vizuālā pulciņa dabu izstāde apskatāma līdz 16. februārim Vizuālās mākslas pulciņš, skolotāja Vēsma Vītola, sākusi jauno gadu ar divām jaunām izstādēm. Pirmā, plašākā – vairāk kā 70 autori – plakātu – “2018.gads - Suņu gads!”

Otrajā – “Eksperimentiņi” apvienotas 2 tehnikas.

Ineses Brants izstāde Liepājas muzejā

Tiem, kuri ieplānojuši ceļojumu uz Kurzemi, aicinām iegriezties Liepājā, kur līdz 27.februārim Liepājas muzejā, Krūmājas prospektā 16/18 būs apskatāmi keramikas mākslinieces mūsu pulciņu skolotājas Ineses Brants pēdējo desmit gadu laikā tapuši darbi, porcelāna darbu izstāde “Mirdzums”.

Izstādi veido dažādas porcelāna formas – vāzes, šķīvji, bļodas, arī krūzes un krūzītes – kuras māksliniece apgleznojusi virsglazūras un zemglazūras tehnikās.

Vēsma Vītola un viņas audzēkņi piedalās labdarības akcijā

Bērnu un jauniešu centra “Laimīte” vizuālās mākslas pulciņš arī Jaunajā gadā jau ir paspējis turpināt labdarības tradīcijas. 2018.gada 4.janvārī vizuālās mākslas skolotāja Vēsma Vītola un viņas audzēkņi Jurijs Avkštols un Vladislavs Daņilovs piedalījās gleznu dāvināšanas akcijā Iļģuciema sieviešu cietumā.