Galda tenisa pulciņš lepojas ar paveikto pirmajā pusgadā

Pirmais mācību pusgads jau ir aiz muguras un straujus apgriezienus uzņēmis arī otrais. Šajā laikā bijušas vairākas sacensības un pamatīga slodze, kas prasa milzu izturību. Lai šo slodzi, pusaudžiem un jauniešiem, būtu vieglāk izturēt, mēs ik nedēļu skrienam svaigā gaisā, tikai, ja stiprs sals vai vējš kož vaigos un degunā, tad aktīvi trenējam savu vispārējo fizisko sagatavotību zālē. Mazākajiem bērniem tas ir visa pamatā un bumbiņas dzenāšana ir otrajā plānā, tai vairāk pievēršamies vēlākajos gados. Tā ka visiem pacietību – bērniem un vecākiem. :)

Sacensību maratona laikā mums ir veicies visādi – te kāpumi, te kritumi... pirmais satraukums... pirmās uzvaras... pirmās asaras, jo kādam vienmēr šis ir jauns ceļa sākums, jauns virziens, kur sevi attīstīt un pilnveidot. Neskatoties uz visiem iekšējiem izaicinājumiem, mums ir gandarījums par paveikto - daudz godalgotu vietu vietējās sacensībās Rīgā, arī ārpus tās - atklātajās Bauskas un Ķeguma novada sacensībās, kur braucam regulāri, jo tur ir lieliskas zāles un fantastiska atmosfēra. Latvijā ir ļoti sīva konkurence, jo ir vairāki jaunieši, kurus vecāki trenē mājās, individuāli, un nodarbojas ar to ik dienu. Tāpēc prieks, ja mums izdodas ielauzties starp šiem robotiņiem. Baltijā līmenis ir stipri lielāks un tāpēc reizi līdz 2 reizes gadā dodamies pārbaudīties uz Igauniju, kā arī gūt vērtīgu pieredzi.

 

Laimītes galda tenisistu lielākie sasniegumi pirmajā pusgadā

 

Rīgā, rudenī, Latvijas 2017.gada komandu čempionātā jauniešiem, zēnu komanda (Gustavs Zelčs un Maksims Lisovs) izcīnīja 3.vietu no 12 Latvijas spēcīgākajām komandām 2002.-2003.g.dz. grupā.

* Rīgas jaunatnes meistarsacīkstēs individuālais sniegums savā vecuma grupā:

2.v. Maksims Lisovs (2002.-2003.g.dz.grupā)

3.v. Gustavs Zelčs (2002.-2003.g.dz.grupā)

3.v. Jūlija Otļagova (1999.-2001.g.dz.grupā)

* Ginters Fricis Strāķis Rīgā, Ziemassvētku izskaņā, Latvijas universitātes un “Nord līzings” rīkotājās individuālajās sacensībās, reitinga grupā 301-450.v. (nedaudz vairāk kā 1100 spēlētāju ir Latvijas vīriešu reitingā), izcīnīja 1.vietu un nopelnīja 50.00 eur.

Apsveicam visus ar paveikto, malači!

 

Skolotāja/trenere Laura

 

Ievietots: 08.02.2018 13:5308.02.2018 13:53

Skatījumi: 254

Iepriekšējās ziņas

Galda tenisistiem Latvijas komandu čempionātā 2.vieta

Lielisks sezonas/mācību gada noslēgums "LAIMĪTE" galda tenisistiem!!!

Latvijas 2017./2018.gada sezonas komandu čempionātā dalību ņēma 3 komandas, apvienojoties jauniešiem ar pieaugušajiem.

Godalgotas vietas Rīgas jaunatnes čempionātā

Piektdien 18.maijā, Ogrē notika Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā, kur BJC “Laimītes” sportistei Beatrisei Radzei izdevās izcīnīt otro vietu lodes grūšanā un trešo vietu tāllēkšanā. Apsveicam!

Sveicam Justīni ar panākumiem

BJC “Laimīte” vizuālās mākslas pulciņa un mūsdienu dejas grupas “As’h” dalībniece Justīne Reinolde (10 gadi) izrādās ir arī aktīva motosportiste. 20.maijā Apē notika kārtējais Latvijas čempionāts “Vaidavas kauss”, arī ar citu valstu piedalīšanos – Krievija, Igaunija u.c.

Vieglatlētikas komandu sacensības "Laimītes stafetes 2018" rezultāti

UZVARĒTĀJI
2008. g.dz. un jaunāki grupā
I vieta Igauņu pamatskola
II vieta 7. pamatskola
III vieta Puškina licejs

2005.-2006. g.dz. grupā
I vieta BJC "Laimīte" vieglatlēti
II vieta Rīgas Valdorfskola
III vieta Igauņu pamatskola

Māmiņu dienai veltīts koncerts “Veltījums Tev”

9.maijā plkst. 18.30 Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte” koncerts māmiņām.

Es tevi mīlu tik maigi, kā ābele zied.

Es tevi sadzirdu tā, kā pirmo pavasara lietu.

Es tevi sajūtu tā, kā sauli caur mākoņu pūku.

Izstāde "Liels darbs padarīts"

No 15.maija līdz 30.maijam, no plkst. 12.00 - 20.00 darba dienās Bērnu un jauniešu centrā "Laimīte", Sarkandaugavas ielā 24, ir apskatāma Rotu dizaina studijas un Autorleļļu darbnīcas "Brīnums tavās rokās" audzēkņu darbi, kuri tapuši sadarbībā ar skolotāju Gaļinu Novikovu.

Dejas dienai veltīts koncerts

Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” 26.aprīlī plkst. 18.30 jau kuru gadu pēc kātras atzīmēs Starptautisko dejas dienu, “Laimītes” dejotājiem tiekoties koncertā ” Nāc dejot”.

Izstāde "Divas Lotes"

Izstāde apskatāma no 5.maija līdz 26.maijam BJC “Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24, plkst. 12.—20.00

Porcelāna apgleznošana ir skaista, bet ļoti darbietilpīga māksla. Visu gadu ir regulāri jāapmeklē nodarbības un ļoti čakli jāstrādā, lai izstādei piepildītu lielo vitrīnu ar saviem darbiem. Porcelāna apgleznošana prasa ne tikai izdomu, bet arī ļoti lielu rūpību, pacietību un neatlaidību idejas realizēšanā. Abas Lotes šogad bijušas visčaklākās porcelāna apgleznotājas.

Nominācija 2018

23.maijā Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” plkst.18.00 aicinās labākos pulciņu audzēkņus, skolotājus, vecākus, darbiniekus, lai izteiktu atzinību par gūtajiem rezultātiem un ieguldījumu centra darbā laika posmā no 2017. gada maija līdz 2018. gada aprīlim, sportā, mākslā, kultūrā, sabiedriskajā un saimnieciskajā darbā.

PALDIES BJC “Laimīte”!

Milzīgs paldies BJC ,,Laimīte” par atsaucību daudzu gadu garumā un sadarbību ar Rīgas18.vakara (maiņu) vidusskolu. Šoreiz Lielais paldies par iespēju organizēt radošās darbnīcas un dejošanas meistarklasi Starptautiskā projekta “WE ARE DIFFERENT, WE ARE EUROPE ALL TOGETHER” ietvaros.

Erasmus+ programma ir fantastiska iespēja jauniešiem darboties gan formālā gan neformālā gaisotnē.