Galda tenisa pulciņš lepojas ar paveikto pirmajā pusgadā

Pirmais mācību pusgads jau ir aiz muguras un straujus apgriezienus uzņēmis arī otrais. Šajā laikā bijušas vairākas sacensības un pamatīga slodze, kas prasa milzu izturību. Lai šo slodzi, pusaudžiem un jauniešiem, būtu vieglāk izturēt, mēs ik nedēļu skrienam svaigā gaisā, tikai, ja stiprs sals vai vējš kož vaigos un degunā, tad aktīvi trenējam savu vispārējo fizisko sagatavotību zālē. Mazākajiem bērniem tas ir visa pamatā un bumbiņas dzenāšana ir otrajā plānā, tai vairāk pievēršamies vēlākajos gados. Tā ka visiem pacietību – bērniem un vecākiem. :)

Sacensību maratona laikā mums ir veicies visādi – te kāpumi, te kritumi... pirmais satraukums... pirmās uzvaras... pirmās asaras, jo kādam vienmēr šis ir jauns ceļa sākums, jauns virziens, kur sevi attīstīt un pilnveidot. Neskatoties uz visiem iekšējiem izaicinājumiem, mums ir gandarījums par paveikto - daudz godalgotu vietu vietējās sacensībās Rīgā, arī ārpus tās - atklātajās Bauskas un Ķeguma novada sacensībās, kur braucam regulāri, jo tur ir lieliskas zāles un fantastiska atmosfēra. Latvijā ir ļoti sīva konkurence, jo ir vairāki jaunieši, kurus vecāki trenē mājās, individuāli, un nodarbojas ar to ik dienu. Tāpēc prieks, ja mums izdodas ielauzties starp šiem robotiņiem. Baltijā līmenis ir stipri lielāks un tāpēc reizi līdz 2 reizes gadā dodamies pārbaudīties uz Igauniju, kā arī gūt vērtīgu pieredzi.

 

Laimītes galda tenisistu lielākie sasniegumi pirmajā pusgadā

 

Rīgā, rudenī, Latvijas 2017.gada komandu čempionātā jauniešiem, zēnu komanda (Gustavs Zelčs un Maksims Lisovs) izcīnīja 3.vietu no 12 Latvijas spēcīgākajām komandām 2002.-2003.g.dz. grupā.

* Rīgas jaunatnes meistarsacīkstēs individuālais sniegums savā vecuma grupā:

2.v. Maksims Lisovs (2002.-2003.g.dz.grupā)

3.v. Gustavs Zelčs (2002.-2003.g.dz.grupā)

3.v. Jūlija Otļagova (1999.-2001.g.dz.grupā)

* Ginters Fricis Strāķis Rīgā, Ziemassvētku izskaņā, Latvijas universitātes un “Nord līzings” rīkotājās individuālajās sacensībās, reitinga grupā 301-450.v. (nedaudz vairāk kā 1100 spēlētāju ir Latvijas vīriešu reitingā), izcīnīja 1.vietu un nopelnīja 50.00 eur.

Apsveicam visus ar paveikto, malači!

 

Skolotāja/trenere Laura

 

Ievietots: 08.02.2018 13:5308.02.2018 13:53

Skatījumi: 370

Iepriekšējās ziņas

Ģimeņu ziemas sporta svētki 2019

Aicinām 2019. gada 19. janvārī plkst. 13.00 mazus un lielus uz ĢIMEŅU ZIEMAS SPORTA SVĒTKIEM Bērnu un jauniešu centrā „Laimīte” Reģionālajā sporta centrā „Sarkandaugava”, Sarkandaugavas ielā 24, Rīga

Ineses Brants darbu izstāde

BJC "Laimīte" skolotājas Ineses Brants apgleznotais porcelāns izstādē FIGURA HUMANA.

Vizuālās mākslas izstāde “Cimdiņi”

Izstāde apskatāma BJC “Laimīte” pirmā stāva vestibilā līdz 11.februārim no plkst.12.00 – 20.00.

BJC ,,Laimīte” vizuālās mākslas pulciņa audzēkņi kopā ar skolotāju Vēsmu aktīvi atbalsta un darbojas labdarībā

Jau otro gadu vizuālās mākslas pulciņa audzēkņi, kopā ar savu skolotāju Vēsmu, piedalās labdarības organizācijas ,,EURIKA” organizētajā labdarības akcijā, palīdzot sarūpēt nepieciešamos līdzekļus medicīniskās aparatūras iegādei Latvijas slimnīcu bērnu nodaļām.

Izstāde “ Darba vara lielu dara”

BJC “Laimīte” no 1.febrtuāra līdz 28.februārim ir apskatāma vizuālās mākslas izstāde “Darba vara lielu dara” ( J.Raiņa dzejas rinda).

Attēla redzams Patrīcijas Stepanjanas darbs "Esmu trauku novācēja mājās." (8.g)

BJC “Laimīte” atlēti izcīna medaļas !

Noslēdzies 2019. gada 1. Latvijas Kausa posms - Bauskas Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus!

Var pieteikties ģitārspēles apmācības pulciņā

Jā vēlies kopā muzicēt un iemācīties spēlēt ģitāru , tad nāc pie skolotāja Mg. Paed. Matīsa Jākobsona, kurš ir viens no progresīvākajiem jaunās paaudzes ģitāristiem un pedagogiem Latvijā.

Nodarbības notiks Bērnu un jauniešu centrā "Laimīte", Sarkandaugavas ielā 24.

Sestdienās no plkst. 9.00 līdz 18.00.

Apsveikumi “Laimītei” vārda dienā

Vislielākais prieks ir saņemt labus vārdus un siltus novēlējumus. Palies par tiem!

Vizuālās mākslas pulciņu izstādes

Līdz 7.martam BJC "Laimīte" vestibilā apskatāma Vizuālās mākslas pulciņa izstāde "Ķeram ziemu aiz bizes", līdz 16.martam "Ziemessvētku un Jaungada atklātnītes"un 8.martā izstāde "Māmiņas portrets"

GALDA HOKEJISTI atklāj savu sacensību sezonu

Sestdien, 22.septembrī GALDA HOKEJISTI atklāja savu sacensību sezonu ar 1. Latvijas kausa un 1. Amatieru līgas posms Galda hokejā.