Vizuālā pulciņa aktivitātes februārī

 Vairāk kā 50 audzēkņi radoši izpaudās Jūrmalas mākslas skolas organizētajā tradicionālajā ikgadējā zīmējumu konkursā, kurš bija veltīts ūdens tēmai vislabākajā nozīmē. No pulciņa tika iesniegti vairāk nekā 20 darbu, gan atļautajā  konkursantu skaitā, gan individuāli. Saprotam, ka konkursam arī nav bezgalīgas iespējas, tādēļ darbus  eksponējam pašu mājās.

2.februārī 4 audzēkņu darbi no vizuālās mākslas pulciņa ( skolotāja Vēsma Vītola) tika iesniegti konkursam “Mana novada dārgakmens – jaunā būve”, kas ir viens no  Latvijas valsts simtgades notikumiem, ko rīko būvniecības nozares 16.profesionālās sabiedriskās organizācijas. “Laimīte” noķēra jau “aizejošu vilcienu” – pāris dienu laikā tapa pirmie mēģinājumi. Saprotam,  ka “pirmie kucēni jāslīcina”, bet nekas, mēs katrā ziņā gribam iekļauties un redzēt – kas ir kas, lai varam citu gadu piedalīties jau daudz varošāki.

 

 Teksts Vēsma Vītola

Ievietots: 07.02.2018 16:4607.02.2018 16:46

Skatījumi: 376

Iepriekšējās ziņas

Ģimeņu ziemas sporta svētki 2019

Aicinām 2019. gada 19. janvārī plkst. 13.00 mazus un lielus uz ĢIMEŅU ZIEMAS SPORTA SVĒTKIEM Bērnu un jauniešu centrā „Laimīte” Reģionālajā sporta centrā „Sarkandaugava”, Sarkandaugavas ielā 24, Rīga

Ineses Brants darbu izstāde

BJC "Laimīte" skolotājas Ineses Brants apgleznotais porcelāns izstādē FIGURA HUMANA.

Vizuālās mākslas izstāde “Cimdiņi”

Izstāde apskatāma BJC “Laimīte” pirmā stāva vestibilā līdz 11.februārim no plkst.12.00 – 20.00.

BJC ,,Laimīte” vizuālās mākslas pulciņa audzēkņi kopā ar skolotāju Vēsmu aktīvi atbalsta un darbojas labdarībā

Jau otro gadu vizuālās mākslas pulciņa audzēkņi, kopā ar savu skolotāju Vēsmu, piedalās labdarības organizācijas ,,EURIKA” organizētajā labdarības akcijā, palīdzot sarūpēt nepieciešamos līdzekļus medicīniskās aparatūras iegādei Latvijas slimnīcu bērnu nodaļām.

Izstāde “ Darba vara lielu dara”

BJC “Laimīte” no 1.febrtuāra līdz 28.februārim ir apskatāma vizuālās mākslas izstāde “Darba vara lielu dara” ( J.Raiņa dzejas rinda).

Attēla redzams Patrīcijas Stepanjanas darbs "Esmu trauku novācēja mājās." (8.g)

BJC “Laimīte” atlēti izcīna medaļas !

Noslēdzies 2019. gada 1. Latvijas Kausa posms - Bauskas Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus!

Var pieteikties ģitārspēles apmācības pulciņā

Jā vēlies kopā muzicēt un iemācīties spēlēt ģitāru , tad nāc pie skolotāja Mg. Paed. Matīsa Jākobsona, kurš ir viens no progresīvākajiem jaunās paaudzes ģitāristiem un pedagogiem Latvijā.

Nodarbības notiks Bērnu un jauniešu centrā "Laimīte", Sarkandaugavas ielā 24.

Sestdienās no plkst. 9.00 līdz 18.00.

Apsveikumi “Laimītei” vārda dienā

Vislielākais prieks ir saņemt labus vārdus un siltus novēlējumus. Palies par tiem!

Vizuālās mākslas pulciņu izstādes

Līdz 7.martam BJC "Laimīte" vestibilā apskatāma Vizuālās mākslas pulciņa izstāde "Ķeram ziemu aiz bizes", līdz 16.martam "Ziemessvētku un Jaungada atklātnītes"un 8.martā izstāde "Māmiņas portrets"

GALDA HOKEJISTI atklāj savu sacensību sezonu

Sestdien, 22.septembrī GALDA HOKEJISTI atklāja savu sacensību sezonu ar 1. Latvijas kausa un 1. Amatieru līgas posms Galda hokejā.