Par “17. Starptautisko līderu aktīvistu festivālu” Sanktpēterburgā

Pasākuma mērķis bija  veicināt dalībnieku izpratni, ka ekoloģija nav tikai globāla, bet arī domu, rīcības un ķermeņa ekoloģija, rosināt “zaļo” domāšanu, attīstīt bērnu un jauniešu sociālās spējas un prasmes.  Mūs uzaicināja  Jauniešu un pusaudžu centrs “Moskovskij”, Sanktpēterburga, Krievija ar kuru Bērnu un jauniešu centram noslēgts sadarbības līgums izglītojošā jomā.

Pasākuma laikā tā dalībnieki  ieguva izpratni par personīgajiem mērķiem,  par iespējām tos realizēt, apguva  pirmās palīdzības prasmes, ieguva  izpratni par katra ieguldījumu savas apkārtnes sakopšanā, par atkritumu šķirošanu, piedalījās  interaktīvās spēlēs, “kvestos” par ekoloģiju, apguva zumbas pamatkustības, ieguva  jaunas sociālās prasmes. 17. jauniešu un līderu aktīvistu festivāls norisinājās īpašā pozitīvā gaisotnē.  BJC “Laimīte”  audzēkņiu prezentācija par delegāciju tika veidota Sarkandaugavas apkārtnē  un “Laimītē” , īpaši uzsverot katra dalībnieka spējas un talantus.  Festivāla izskaņā dalībnieki bija sagatavojuši pašsacerētu dziesmu ar pašsacerētiem vārdiem.

Festivāla laikā jaunieši piedalījās Karjeras izvēles seminārā, iepazinās ar cilvēkiem, kuri paši veidojuši savu karjeru un nosprauduši dzīves mērķus. Īpaši atmiņā palika kalnos kāpējs, dzīves filozofs Konstantīns Kolotovs ar savu traktātu par mērķiem - ja jums nebūs savu mērķu, jūs sāksiet realizēt citu mērķus

Centrs “Moskovskij” ir aprīkots ar modernu skaņas, gaismas un IT tehniku, kas dod neierobežotas iespējas, veidot savas filmiņas, spilgtināt prezentācijas ar gaismas un skaņas efektiem, izvēlēties piemērotu mūziku.

Centra “Moskovskij” jaunieši un “Laimītes” jaunieši jau ir savstarpēji pazīstami, mūsu sadarbība turpinās jau piekto gadu.

 

Ievietots: 13.11.2017 15:1513.11.2017 15:15

Skatījumi: 253

Iepriekšējās ziņas

Galda tenisistiem Latvijas komandu čempionātā 2.vieta

Lielisks sezonas/mācību gada noslēgums "LAIMĪTE" galda tenisistiem!!!

Latvijas 2017./2018.gada sezonas komandu čempionātā dalību ņēma 3 komandas, apvienojoties jauniešiem ar pieaugušajiem.

Godalgotas vietas Rīgas jaunatnes čempionātā

Piektdien 18.maijā, Ogrē notika Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā, kur BJC “Laimītes” sportistei Beatrisei Radzei izdevās izcīnīt otro vietu lodes grūšanā un trešo vietu tāllēkšanā. Apsveicam!

Sveicam Justīni ar panākumiem

BJC “Laimīte” vizuālās mākslas pulciņa un mūsdienu dejas grupas “As’h” dalībniece Justīne Reinolde (10 gadi) izrādās ir arī aktīva motosportiste. 20.maijā Apē notika kārtējais Latvijas čempionāts “Vaidavas kauss”, arī ar citu valstu piedalīšanos – Krievija, Igaunija u.c.

Vieglatlētikas komandu sacensības "Laimītes stafetes 2018" rezultāti

UZVARĒTĀJI
2008. g.dz. un jaunāki grupā
I vieta Igauņu pamatskola
II vieta 7. pamatskola
III vieta Puškina licejs

2005.-2006. g.dz. grupā
I vieta BJC "Laimīte" vieglatlēti
II vieta Rīgas Valdorfskola
III vieta Igauņu pamatskola

Māmiņu dienai veltīts koncerts “Veltījums Tev”

9.maijā plkst. 18.30 Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte” koncerts māmiņām.

Es tevi mīlu tik maigi, kā ābele zied.

Es tevi sadzirdu tā, kā pirmo pavasara lietu.

Es tevi sajūtu tā, kā sauli caur mākoņu pūku.

Izstāde "Liels darbs padarīts"

No 15.maija līdz 30.maijam, no plkst. 12.00 - 20.00 darba dienās Bērnu un jauniešu centrā "Laimīte", Sarkandaugavas ielā 24, ir apskatāma Rotu dizaina studijas un Autorleļļu darbnīcas "Brīnums tavās rokās" audzēkņu darbi, kuri tapuši sadarbībā ar skolotāju Gaļinu Novikovu.

Dejas dienai veltīts koncerts

Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” 26.aprīlī plkst. 18.30 jau kuru gadu pēc kātras atzīmēs Starptautisko dejas dienu, “Laimītes” dejotājiem tiekoties koncertā ” Nāc dejot”.

Izstāde "Divas Lotes"

Izstāde apskatāma no 5.maija līdz 26.maijam BJC “Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24, plkst. 12.—20.00

Porcelāna apgleznošana ir skaista, bet ļoti darbietilpīga māksla. Visu gadu ir regulāri jāapmeklē nodarbības un ļoti čakli jāstrādā, lai izstādei piepildītu lielo vitrīnu ar saviem darbiem. Porcelāna apgleznošana prasa ne tikai izdomu, bet arī ļoti lielu rūpību, pacietību un neatlaidību idejas realizēšanā. Abas Lotes šogad bijušas visčaklākās porcelāna apgleznotājas.

Nominācija 2018

23.maijā Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” plkst.18.00 aicinās labākos pulciņu audzēkņus, skolotājus, vecākus, darbiniekus, lai izteiktu atzinību par gūtajiem rezultātiem un ieguldījumu centra darbā laika posmā no 2017. gada maija līdz 2018. gada aprīlim, sportā, mākslā, kultūrā, sabiedriskajā un saimnieciskajā darbā.

PALDIES BJC “Laimīte”!

Milzīgs paldies BJC ,,Laimīte” par atsaucību daudzu gadu garumā un sadarbību ar Rīgas18.vakara (maiņu) vidusskolu. Šoreiz Lielais paldies par iespēju organizēt radošās darbnīcas un dejošanas meistarklasi Starptautiskā projekta “WE ARE DIFFERENT, WE ARE EUROPE ALL TOGETHER” ietvaros.

Erasmus+ programma ir fantastiska iespēja jauniešiem darboties gan formālā gan neformālā gaisotnē.