Par “17. Starptautisko līderu aktīvistu festivālu” Sanktpēterburgā

Pasākuma mērķis bija  veicināt dalībnieku izpratni, ka ekoloģija nav tikai globāla, bet arī domu, rīcības un ķermeņa ekoloģija, rosināt “zaļo” domāšanu, attīstīt bērnu un jauniešu sociālās spējas un prasmes.  Mūs uzaicināja  Jauniešu un pusaudžu centrs “Moskovskij”, Sanktpēterburga, Krievija ar kuru Bērnu un jauniešu centram noslēgts sadarbības līgums izglītojošā jomā.

Pasākuma laikā tā dalībnieki  ieguva izpratni par personīgajiem mērķiem,  par iespējām tos realizēt, apguva  pirmās palīdzības prasmes, ieguva  izpratni par katra ieguldījumu savas apkārtnes sakopšanā, par atkritumu šķirošanu, piedalījās  interaktīvās spēlēs, “kvestos” par ekoloģiju, apguva zumbas pamatkustības, ieguva  jaunas sociālās prasmes. 17. jauniešu un līderu aktīvistu festivāls norisinājās īpašā pozitīvā gaisotnē.  BJC “Laimīte”  audzēkņiu prezentācija par delegāciju tika veidota Sarkandaugavas apkārtnē  un “Laimītē” , īpaši uzsverot katra dalībnieka spējas un talantus.  Festivāla izskaņā dalībnieki bija sagatavojuši pašsacerētu dziesmu ar pašsacerētiem vārdiem.

Festivāla laikā jaunieši piedalījās Karjeras izvēles seminārā, iepazinās ar cilvēkiem, kuri paši veidojuši savu karjeru un nosprauduši dzīves mērķus. Īpaši atmiņā palika kalnos kāpējs, dzīves filozofs Konstantīns Kolotovs ar savu traktātu par mērķiem - ja jums nebūs savu mērķu, jūs sāksiet realizēt citu mērķus

Centrs “Moskovskij” ir aprīkots ar modernu skaņas, gaismas un IT tehniku, kas dod neierobežotas iespējas, veidot savas filmiņas, spilgtināt prezentācijas ar gaismas un skaņas efektiem, izvēlēties piemērotu mūziku.

Centra “Moskovskij” jaunieši un “Laimītes” jaunieši jau ir savstarpēji pazīstami, mūsu sadarbība turpinās jau piekto gadu.

 

Ievietots: 13.11.2017 15:1513.11.2017 15:15

Skatījumi: 127

Iepriekšējās ziņas

Laimītes Olimpiskajās Spēlēs

Aicinām ņemt līdzi visus Bērnu un jauniešu centra “Laimīte” pulciņa bērnus un piedalīties "Laimītes Olimpiskajās Spēlēs", Reģionālajā sporta centrā “Sarkandaugava”. Vienā komandā 5 - 6 cilvēki.
28. februārī plkst. 15.00 - 16.30
Pasākuma programmā - kērlings, biatlons, slidošana, veiklības stafetes, viktorīna un daudz kas cits!

FOTOORIENTĒŠANĀS SACENSĪBAS “Ķeram Lieldienu zaķi”

28. martā plkst. 16.00 tuvojoties Lieldienām aicinām piedalīties
FOTOORIENTĒŠANĀS SACENSĪBĀS “Ķeram Lieldienu zaķi”,
Reģionālajā sporta centrā „Sarkandaugava”.

Slidotava atvērta

Bērnu un jauniešu centrs „Laimīte”

Reģionālā sporta centra „Sarkandaugava”, Sarkandaugavas iela24

Publiskās slidotavas darba laiki

Darba dienās no 14:00 – 21:00

Brīvdienās no 11:00 – 21:00

Nepieciešamo inventāru izsniedz līdz 20:00

Ledus tīrīšana ir atkarīga no laika apstākļiem

Sekojiet izmaiņām un paziņojumiem!!!

Nāc uz ģitārspēles apmācības pulciņu

Jā vēlies kopā muzicēt un iemācīties spēlēt ģitāru , tad nāc pie skolotāja Mg. Paed. Matīsa Jākobsona, kurš ir viens no progresīvākajiem jaunās paaudzes ģitāristiem un pedagogiem Latvijā.

Nodarbības notiks Bērnu un jauniešu centrā "Laimīte", Sarkandaugavas ielā 24.

Pirmdienās no plkst. 15.30. 20.00.

Ražīgi ir noslēgusies Latvijas kausa un Amatieru līgas sezona galda hokejā

Laimītes galda hokejisti izcīnīja kopumā 15 trofejas!

Vizuālā pulciņa aktivitātes februārī

Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte” 1.stāva izstāžu telpā – vestibilā var apskatīt vizuālās mākslas pulciņa ( skolotāja Vēsma Vītola) audzēkņu darbus ar nosaukumu “Tilts”.

Galda tenisa pulciņš lepojas ar paveikto pirmajā pusgadā

Pirmais mācību pusgads jau ir aiz muguras un straujus apgriezienus uzņēmis arī otrais. Šajā laikā bijušas vairākas sacensības un pamatīga slodze, kas prasa milzu izturību.

Sacensību maratona laikā mums ir veicies visādi – te kāpumi, te kritumi... pirmais satraukums... pirmās uzvaras... pirmās asaras, jo kādam vienmēr šis ir jauns ceļa sākums, jauns virziens, kur sevi attīstīt un pilnveidot.

Jaunajā gadā 2 izstādes Vizuālās mākslas pulciņam

Vizuālā pulciņa dabu izstāde apskatāma līdz 16. februārim Vizuālās mākslas pulciņš, skolotāja Vēsma Vītola, sākusi jauno gadu ar divām jaunām izstādēm. Pirmā, plašākā – vairāk kā 70 autori – plakātu – “2018.gads - Suņu gads!”

Otrajā – “Eksperimentiņi” apvienotas 2 tehnikas.

Ineses Brants izstāde Liepājas muzejā

Tiem, kuri ieplānojuši ceļojumu uz Kurzemi, aicinām iegriezties Liepājā, kur līdz 27.februārim Liepājas muzejā, Krūmājas prospektā 16/18 būs apskatāmi keramikas mākslinieces mūsu pulciņu skolotājas Ineses Brants pēdējo desmit gadu laikā tapuši darbi, porcelāna darbu izstāde “Mirdzums”.

Izstādi veido dažādas porcelāna formas – vāzes, šķīvji, bļodas, arī krūzes un krūzītes – kuras māksliniece apgleznojusi virsglazūras un zemglazūras tehnikās.

Vēsma Vītola un viņas audzēkņi piedalās labdarības akcijā

Bērnu un jauniešu centra “Laimīte” vizuālās mākslas pulciņš arī Jaunajā gadā jau ir paspējis turpināt labdarības tradīcijas. 2018.gada 4.janvārī vizuālās mākslas skolotāja Vēsma Vītola un viņas audzēkņi Jurijs Avkštols un Vladislavs Daņilovs piedalījās gleznu dāvināšanas akcijā Iļģuciema sieviešu cietumā.