Par “17. Starptautisko līderu aktīvistu festivālu” Sanktpēterburgā

Pasākuma mērķis bija  veicināt dalībnieku izpratni, ka ekoloģija nav tikai globāla, bet arī domu, rīcības un ķermeņa ekoloģija, rosināt “zaļo” domāšanu, attīstīt bērnu un jauniešu sociālās spējas un prasmes.  Mūs uzaicināja  Jauniešu un pusaudžu centrs “Moskovskij”, Sanktpēterburga, Krievija ar kuru Bērnu un jauniešu centram noslēgts sadarbības līgums izglītojošā jomā.

Pasākuma laikā tā dalībnieki  ieguva izpratni par personīgajiem mērķiem,  par iespējām tos realizēt, apguva  pirmās palīdzības prasmes, ieguva  izpratni par katra ieguldījumu savas apkārtnes sakopšanā, par atkritumu šķirošanu, piedalījās  interaktīvās spēlēs, “kvestos” par ekoloģiju, apguva zumbas pamatkustības, ieguva  jaunas sociālās prasmes. 17. jauniešu un līderu aktīvistu festivāls norisinājās īpašā pozitīvā gaisotnē.  BJC “Laimīte”  audzēkņiu prezentācija par delegāciju tika veidota Sarkandaugavas apkārtnē  un “Laimītē” , īpaši uzsverot katra dalībnieka spējas un talantus.  Festivāla izskaņā dalībnieki bija sagatavojuši pašsacerētu dziesmu ar pašsacerētiem vārdiem.

Festivāla laikā jaunieši piedalījās Karjeras izvēles seminārā, iepazinās ar cilvēkiem, kuri paši veidojuši savu karjeru un nosprauduši dzīves mērķus. Īpaši atmiņā palika kalnos kāpējs, dzīves filozofs Konstantīns Kolotovs ar savu traktātu par mērķiem - ja jums nebūs savu mērķu, jūs sāksiet realizēt citu mērķus

Centrs “Moskovskij” ir aprīkots ar modernu skaņas, gaismas un IT tehniku, kas dod neierobežotas iespējas, veidot savas filmiņas, spilgtināt prezentācijas ar gaismas un skaņas efektiem, izvēlēties piemērotu mūziku.

Centra “Moskovskij” jaunieši un “Laimītes” jaunieši jau ir savstarpēji pazīstami, mūsu sadarbība turpinās jau piekto gadu.

 

Ievietots: 13.11.2017 15:1513.11.2017 15:15

Skatījumi: 23

Iepriekšējās ziņas

Novembra svētku pasākumi aizritējuši

Šajā tumšajā novembra laikā mēs visi kopā ienesām gaismu svinīgajā pasākumā “Es Latvijai”. ( 15.11.2017.)

Ziemassvētku tirdziņš "Klāt ir brīnumu laiks"

Sākoties Adventa laikam mēs visi savās sirsniņās neapzināti gaidām brīnumu un arī sagaidām, jo paši esam šo brīnumu radītāji un brīnumam ticētāji. Jauki, ka varam šim brīnumu gaidīšanas, radīšanas un došanas laikam pulcēties vienkopus un radīt brīnumus kopā Ziemassvētku tirdziņā “Klāt ir brīnumu laiks" , Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte” Sarkandaugavas ielā 24, 9. decembrī plkst. 11.00

Konkursa "Plakāts valsts svētkos" laureāti ir zināmi

Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24, līdz 27.novembrim ir apskatāma konkursa izstāde “Plakāts valsts svētkos”.

BJC “Laimīte” organizētajā konkursā piedalījās vienpadsmit Rīgas pilsētas mācību iestādes un iesniedza konkursam piecdesmit vienu darbu.

Par “17. Starptautisko līderu aktīvistu festivālu” Sanktpēterburgā

Līderapmācības pulciņa 12 dalībnieki piedalījās “17. Starptautiskajā līderu aktīvistu festivālā”, kurš notika no 2017. gada 24.oktobra līdz 30.oktobrim Sanktpēterburgā, Krievija. Pasākuma tēma – Ekoloģija.

Helovīnu KROKETS 4. novembrī

4. novembrī plkst. 12.00 Reģionālajā sporta centrā "Sarkandaugava"
Helovīnu KROKETS

Rudens kā rudens

18 oktobrī plkst. 18.00, Bērnu un jauniešu centrā "Laimīte", Sarkandaugavas ielā 24.

Par rudeni ap rudeni ar rudeni. Rotaļu pēcpusdiena visiem interesentiem!

folkloras pulciņš “Ciguzis” folkloras festivālā "Baltu raštai 2017",

Bērnu un jauniešu centra "Laimīte" folkloras pulciņš “Ciguzis” ar skolotāju Ievu Bērziņu piedalījās folkloras festivālā "Baltu raštai 2017", kurš norisinājās no 2017.gada 22.septembra līdz 24.septembrim, Kauņā, Lietuvā.

Galda tenisistu sadarbība ar "PlayTables" turpinās

Mums, Laimītes galda tenisistu komandai, aktīvi sākusies jaunā 2017./2018.gada sezona un esam priecīgi, visiem mūsu draugiem un atbalstītājiem, paziņot, ka arī šajā sezonā mūs materiāli un finansiāli atbalstīs mūsu komandas sponsors - "PlayTables".

11.Sarkandaugavas spēļu noslēgums

Aicinām uz XI Sarkandaugavas spēlēm 2017 - sporta svētkiem skolēniem, skolotājiem, jauniešiem un pieaugušajiem. Spēles notiek regulāri katru gadu jau vienpadsmito reizi kopš Reģionālā sporta centra “Sarkandaugava” atklāšanas 2007. gadā Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte” Reģionālajā sporta centrā „Sarkandaugava” šobrīd izveidojoties par skaistu tradīciju.

XI Sarkandaugavas spēles

Aicinām uz XI Sarkandaugavas spēlēm 2017 - sporta svētkiem skolēniem, skolotājiem, jauniešiem un pieaugušajiem. Spēles notiek regulāri katru gadu jau vienpadsmito reizi kopš Reģionālā sporta centra “Sarkandaugava” atklāšanas 2007. gadā Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte” Reģionālajā sporta centrā „Sarkandaugava” šobrīd izveidojoties par skaistu tradīciju.