Par “17. Starptautisko līderu aktīvistu festivālu” Sanktpēterburgā

Pasākuma mērķis bija  veicināt dalībnieku izpratni, ka ekoloģija nav tikai globāla, bet arī domu, rīcības un ķermeņa ekoloģija, rosināt “zaļo” domāšanu, attīstīt bērnu un jauniešu sociālās spējas un prasmes.  Mūs uzaicināja  Jauniešu un pusaudžu centrs “Moskovskij”, Sanktpēterburga, Krievija ar kuru Bērnu un jauniešu centram noslēgts sadarbības līgums izglītojošā jomā.

Pasākuma laikā tā dalībnieki  ieguva izpratni par personīgajiem mērķiem,  par iespējām tos realizēt, apguva  pirmās palīdzības prasmes, ieguva  izpratni par katra ieguldījumu savas apkārtnes sakopšanā, par atkritumu šķirošanu, piedalījās  interaktīvās spēlēs, “kvestos” par ekoloģiju, apguva zumbas pamatkustības, ieguva  jaunas sociālās prasmes. 17. jauniešu un līderu aktīvistu festivāls norisinājās īpašā pozitīvā gaisotnē.  BJC “Laimīte”  audzēkņiu prezentācija par delegāciju tika veidota Sarkandaugavas apkārtnē  un “Laimītē” , īpaši uzsverot katra dalībnieka spējas un talantus.  Festivāla izskaņā dalībnieki bija sagatavojuši pašsacerētu dziesmu ar pašsacerētiem vārdiem.

Festivāla laikā jaunieši piedalījās Karjeras izvēles seminārā, iepazinās ar cilvēkiem, kuri paši veidojuši savu karjeru un nosprauduši dzīves mērķus. Īpaši atmiņā palika kalnos kāpējs, dzīves filozofs Konstantīns Kolotovs ar savu traktātu par mērķiem - ja jums nebūs savu mērķu, jūs sāksiet realizēt citu mērķus

Centrs “Moskovskij” ir aprīkots ar modernu skaņas, gaismas un IT tehniku, kas dod neierobežotas iespējas, veidot savas filmiņas, spilgtināt prezentācijas ar gaismas un skaņas efektiem, izvēlēties piemērotu mūziku.

Centra “Moskovskij” jaunieši un “Laimītes” jaunieši jau ir savstarpēji pazīstami, mūsu sadarbība turpinās jau piekto gadu.

 

Ievietots: 13.11.2017 15:1513.11.2017 15:15

Skatījumi: 344

Iepriekšējās ziņas

GALDA HOKEJISTI atklāj savu sacensību sezonu

Sestdien, 22.septembrī GALDA HOKEJISTI atklāja savu sacensību sezonu ar 1. Latvijas kausa un 1. Amatieru līgas posms Galda hokejā.

Pasākumu cikls “Tā daļa manas Rīgas” pasākums “Sarkandaugavas stāsti”

Sagaidot Latvijas simtgadi mūsu centrā “Laimīte” pasākuma cikla “Tā daļa manas Rīgas” ietvaros no 1.oktobra līdz 17.oktobrim ir apskatāma foto izstāde “Tad un tagad” no plkst. 12.00 – 20.00 un 17.oktobrī plkst.18.00 “Sarkandaugavas stāsti”, Sarkandaugavas ielā 24.

Latvijas Kausa posms – sporta kluba PANATTA Rīgas klubu kauss spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu

Noslēdzies 2018. gada 16. Latvijas Kausa posms – sporta kluba PANATTA Rīgas klubu kauss spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu.

Sacensības notika Rīgā sporta klubā PANATTA 2018.gada 6. oktobrī.

BJC Laimīte Atlētiskās vingrošanas pulciņu sacensībās pārstāvēja Edijs Daņilovs un Artūrs Lukomskis.

Sporta kāpšanas pulciņš aicina uz nodarbībām!

Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” aicina uz sporta kāpšanas nodarbībām, bērnus un jauniešus no 7 līdz 18 gadu vecumam.
Ja Tev patīk ekstrēms un aktīvs dzīvesveids - pievienojies mums!
Skolotāja Jekaterina Koževņikova

Alūksnes novada Čempionāts klasiskā spiešanā guļus

Noslēdzies 2018. gada 17. Latvijas Kausa posms – Alūksnes novada Čempionāts klasiskā spiešanā guļus.

Sacensības notika Alūksnē 2018. gada 13. oktobrī.

BJC Laimīte Atlētiskās vingrošanas pulciņu sacensībās pārstāvēja Maksims Loginovs.

KROKETA sacensības

Aicinām uz KROKETA sacensībām š.g. 3. novembrī plkst. 12.00 Reģionālajā sporta centrā “Sarkandaugava”.

Sacensības tiek organizētas individuāli šādās vecuma grupām:

2007. gadā dzimuši un jaunāki zēni un meitenes;

2003.-2005. gadā dzimuši zēni un meitenes.

Konkursa “Plakāts valsts simtgadē” rezultāti

BJC “Laimīte” organizētajā konkursā “Plakāts valsts simtgadē” piedalījās sešpadsmit Rīgas pilsētas mācību iestādes, iesniedzot sešdesmit piecus darbus. Pēc žūrijas vērtējuma diplomus saņem:

Rīgas 71.vidusskolas skolotāja Gvido Bērziņa audzēkne Anastasija Raginska un skolotājas Indras Bērziņas audzēkne Anna Vaļetko;

Bērnu un jauniešu centra “Laimīte” skolotājas Vēsmas Vītolas audzēkņi

Aleksandrs Loginovs, Laura Bankoviča, Vladislavs Daņilovs;

Rīgas 15.vidusskolas skolotājas Diānas Plataces – Brices audzēkņi

Aleksandra Palladina, Ksenija Singovska;

J.G. Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskolas skolotājas Natālijas Ļevkovičas audzēknis Sava Mansurovs;

Rīgas internātvidusskolas bērniem ar dzirdes traucējumiem skolotājas Gunas Priedes audzēkne Marta Ozola.

Konkursa “Plakāts valsts simtgadē” laureāti apbalvoti

14. novembrī plkst. 18.00 Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” pulcēja vienkopus svinīgajā pasākumā konkursa uzvarētājus , vecākus, skolotājus, draugus. Konkursa dalībnieki saņēma diplomus, atzinības rakstus, skolotāji pateicības un atzinības, par audzēkņu sagatavošanu šim nozīmīgajam konkursam no mākslinieka Jura Dimitera rokām.

Izstāde "Ziemassvētkus gaidot"

Bērnu un jauniešu centrā "Laimīte" līdz 21.decembrim darba dienās no plkst. 12.00 - 20.00 ir apskatāma Porcelāna apgleznošanas un Keramikas studijas audzēkņu darbu izstāde "Ziemassvētkus gaidot". Būsim kopā iedvesmā un noskaņā sagaidot Ziemassvētkus.

Ģimeņu ziemas sporta svētki 2019

Aicinām 2019. gada 19. janvārī plkst. 13.00 mazus un lielus uz ĢIMEŅU ZIEMAS SPORTA SVĒTKIEM Bērnu un jauniešu centrā „Laimīte” Reģionālajā sporta centrā „Sarkandaugava”, Sarkandaugavas ielā 24, Rīga