REINIS ZNOTIŅŠ izcīnījis zelta medaļas, uzvarot divos lielos skrituļslidošanas maratonos!

Labu rezultātu Tartu 42km maratona distancē sasniedza arī 5.vietu pāri par 400 dalībnieku konkurencē ieguvušais rīdzinieks Ansis Eljašāns (Filter), bet sprinta distanci vinnēja rīdzinieks Roberts Pundurs (Powersldie-Taktika.lv).

Svētdien Tartu tika aizvadītās lielākās un prestižākās Baltijas skrituļslidošanas sacensības, kurās bez igauņiem, lietuviešiem un latviešiem sacentās arī Baltkrievijas, Krievijas, Somijas, Itālijas, Zviedrijas un Norvēģijas pārstāvji.

Mūsu skrituļslidotājiem Igaunijas dienvidu pilsētā izdevās uzrādīt lieliskus rezultātus. Galvenajā 42km distancē līdz pat pēdējiem metriem noturējās kopā 18 skrituļslidotāju grupa, kurā finiša spurtā visātrākais izrādījās 20 gadus vecais Reinis Znotiņš, kurš 42km distanci veica 1:10:05,86 un par vienu sekundes desmitdaļu apsteidza 7 gadus vecāko igauni Markusu Martu. Šajā līderu grupā kopā ar igauņiem, krieviem, somu un baltkrievu bez Znotiņa bija arī vēl četri latvieši, no kuriem apbalvojamajā sešiniekā iekļuva 5.laiku uzrādījušais Ansis Eljašāns, kurš uzvarētājam piekāpās mazāk par sekundi – 078, sekundes. Tikmēr Sandrim Šnorem 12.vieta, bet Roberts Pundurs ar Lauri Bitenieku finišēja viens aiz otra attiecīgi 16. un 17.vietā.

Tartu Pusmaratona 21km distancē pāri par 100 dalībnieču vidū sievietēm pirmo trijnieku aizņēma tikai Latvijas pārstāves, uzvaru izcīnot 41:39,71 trasi veikušajai Laurai Jankovskai (BJC “Laimīte”), kurai par 0,8 un 1,1 sekundi piekāpās komandas biedrenes Signe Malnača un Agate Priedīte.

Sestdien Reinis izcīnīja uzvaru Gdaņskā, kur 42km veica gandrīz tāpat kā Tartu – 1:10:03, pārspējot poļus, slovākus, ukraiņus, holandiešus un francūžus.

Ievietots: 23.08.2017 13:5523.08.2017 13:55

Skatījumi: 367

Iepriekšējās ziņas

Galda tenisistiem Latvijas komandu čempionātā 2.vieta

Lielisks sezonas/mācību gada noslēgums "LAIMĪTE" galda tenisistiem!!!

Latvijas 2017./2018.gada sezonas komandu čempionātā dalību ņēma 3 komandas, apvienojoties jauniešiem ar pieaugušajiem.

Godalgotas vietas Rīgas jaunatnes čempionātā

Piektdien 18.maijā, Ogrē notika Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā, kur BJC “Laimītes” sportistei Beatrisei Radzei izdevās izcīnīt otro vietu lodes grūšanā un trešo vietu tāllēkšanā. Apsveicam!

Sveicam Justīni ar panākumiem

BJC “Laimīte” vizuālās mākslas pulciņa un mūsdienu dejas grupas “As’h” dalībniece Justīne Reinolde (10 gadi) izrādās ir arī aktīva motosportiste. 20.maijā Apē notika kārtējais Latvijas čempionāts “Vaidavas kauss”, arī ar citu valstu piedalīšanos – Krievija, Igaunija u.c.

Vieglatlētikas komandu sacensības "Laimītes stafetes 2018" rezultāti

UZVARĒTĀJI
2008. g.dz. un jaunāki grupā
I vieta Igauņu pamatskola
II vieta 7. pamatskola
III vieta Puškina licejs

2005.-2006. g.dz. grupā
I vieta BJC "Laimīte" vieglatlēti
II vieta Rīgas Valdorfskola
III vieta Igauņu pamatskola

Māmiņu dienai veltīts koncerts “Veltījums Tev”

9.maijā plkst. 18.30 Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte” koncerts māmiņām.

Es tevi mīlu tik maigi, kā ābele zied.

Es tevi sadzirdu tā, kā pirmo pavasara lietu.

Es tevi sajūtu tā, kā sauli caur mākoņu pūku.

Izstāde "Liels darbs padarīts"

No 15.maija līdz 30.maijam, no plkst. 12.00 - 20.00 darba dienās Bērnu un jauniešu centrā "Laimīte", Sarkandaugavas ielā 24, ir apskatāma Rotu dizaina studijas un Autorleļļu darbnīcas "Brīnums tavās rokās" audzēkņu darbi, kuri tapuši sadarbībā ar skolotāju Gaļinu Novikovu.

Dejas dienai veltīts koncerts

Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” 26.aprīlī plkst. 18.30 jau kuru gadu pēc kātras atzīmēs Starptautisko dejas dienu, “Laimītes” dejotājiem tiekoties koncertā ” Nāc dejot”.

Izstāde "Divas Lotes"

Izstāde apskatāma no 5.maija līdz 26.maijam BJC “Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24, plkst. 12.—20.00

Porcelāna apgleznošana ir skaista, bet ļoti darbietilpīga māksla. Visu gadu ir regulāri jāapmeklē nodarbības un ļoti čakli jāstrādā, lai izstādei piepildītu lielo vitrīnu ar saviem darbiem. Porcelāna apgleznošana prasa ne tikai izdomu, bet arī ļoti lielu rūpību, pacietību un neatlaidību idejas realizēšanā. Abas Lotes šogad bijušas visčaklākās porcelāna apgleznotājas.

Nominācija 2018

23.maijā Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” plkst.18.00 aicinās labākos pulciņu audzēkņus, skolotājus, vecākus, darbiniekus, lai izteiktu atzinību par gūtajiem rezultātiem un ieguldījumu centra darbā laika posmā no 2017. gada maija līdz 2018. gada aprīlim, sportā, mākslā, kultūrā, sabiedriskajā un saimnieciskajā darbā.

PALDIES BJC “Laimīte”!

Milzīgs paldies BJC ,,Laimīte” par atsaucību daudzu gadu garumā un sadarbību ar Rīgas18.vakara (maiņu) vidusskolu. Šoreiz Lielais paldies par iespēju organizēt radošās darbnīcas un dejošanas meistarklasi Starptautiskā projekta “WE ARE DIFFERENT, WE ARE EUROPE ALL TOGETHER” ietvaros.

Erasmus+ programma ir fantastiska iespēja jauniešiem darboties gan formālā gan neformālā gaisotnē.