REINIS ZNOTIŅŠ izcīnījis zelta medaļas, uzvarot divos lielos skrituļslidošanas maratonos!

Labu rezultātu Tartu 42km maratona distancē sasniedza arī 5.vietu pāri par 400 dalībnieku konkurencē ieguvušais rīdzinieks Ansis Eljašāns (Filter), bet sprinta distanci vinnēja rīdzinieks Roberts Pundurs (Powersldie-Taktika.lv).

Svētdien Tartu tika aizvadītās lielākās un prestižākās Baltijas skrituļslidošanas sacensības, kurās bez igauņiem, lietuviešiem un latviešiem sacentās arī Baltkrievijas, Krievijas, Somijas, Itālijas, Zviedrijas un Norvēģijas pārstāvji.

Mūsu skrituļslidotājiem Igaunijas dienvidu pilsētā izdevās uzrādīt lieliskus rezultātus. Galvenajā 42km distancē līdz pat pēdējiem metriem noturējās kopā 18 skrituļslidotāju grupa, kurā finiša spurtā visātrākais izrādījās 20 gadus vecais Reinis Znotiņš, kurš 42km distanci veica 1:10:05,86 un par vienu sekundes desmitdaļu apsteidza 7 gadus vecāko igauni Markusu Martu. Šajā līderu grupā kopā ar igauņiem, krieviem, somu un baltkrievu bez Znotiņa bija arī vēl četri latvieši, no kuriem apbalvojamajā sešiniekā iekļuva 5.laiku uzrādījušais Ansis Eljašāns, kurš uzvarētājam piekāpās mazāk par sekundi – 078, sekundes. Tikmēr Sandrim Šnorem 12.vieta, bet Roberts Pundurs ar Lauri Bitenieku finišēja viens aiz otra attiecīgi 16. un 17.vietā.

Tartu Pusmaratona 21km distancē pāri par 100 dalībnieču vidū sievietēm pirmo trijnieku aizņēma tikai Latvijas pārstāves, uzvaru izcīnot 41:39,71 trasi veikušajai Laurai Jankovskai (BJC “Laimīte”), kurai par 0,8 un 1,1 sekundi piekāpās komandas biedrenes Signe Malnača un Agate Priedīte.

Sestdien Reinis izcīnīja uzvaru Gdaņskā, kur 42km veica gandrīz tāpat kā Tartu – 1:10:03, pārspējot poļus, slovākus, ukraiņus, holandiešus un francūžus.

Ievietots: 23.08.2017 13:5523.08.2017 13:55

Skatījumi: 158

Iepriekšējās ziņas

Novembra svētku pasākumi aizritējuši

Šajā tumšajā novembra laikā mēs visi kopā ienesām gaismu svinīgajā pasākumā “Es Latvijai”. ( 15.11.2017.)

Ziemassvētku tirdziņš "Klāt ir brīnumu laiks"

Sākoties Adventa laikam mēs visi savās sirsniņās neapzināti gaidām brīnumu un arī sagaidām, jo paši esam šo brīnumu radītāji un brīnumam ticētāji. Jauki, ka varam šim brīnumu gaidīšanas, radīšanas un došanas laikam pulcēties vienkopus un radīt brīnumus kopā Ziemassvētku tirdziņā “Klāt ir brīnumu laiks" , Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte” Sarkandaugavas ielā 24, 9. decembrī plkst. 11.00

Konkursa "Plakāts valsts svētkos" laureāti ir zināmi

Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24, līdz 27.novembrim ir apskatāma konkursa izstāde “Plakāts valsts svētkos”.

BJC “Laimīte” organizētajā konkursā piedalījās vienpadsmit Rīgas pilsētas mācību iestādes un iesniedza konkursam piecdesmit vienu darbu.

Par “17. Starptautisko līderu aktīvistu festivālu” Sanktpēterburgā

Līderapmācības pulciņa 12 dalībnieki piedalījās “17. Starptautiskajā līderu aktīvistu festivālā”, kurš notika no 2017. gada 24.oktobra līdz 30.oktobrim Sanktpēterburgā, Krievija. Pasākuma tēma – Ekoloģija.

Helovīnu KROKETS 4. novembrī

4. novembrī plkst. 12.00 Reģionālajā sporta centrā "Sarkandaugava"
Helovīnu KROKETS

Rudens kā rudens

18 oktobrī plkst. 18.00, Bērnu un jauniešu centrā "Laimīte", Sarkandaugavas ielā 24.

Par rudeni ap rudeni ar rudeni. Rotaļu pēcpusdiena visiem interesentiem!

folkloras pulciņš “Ciguzis” folkloras festivālā "Baltu raštai 2017",

Bērnu un jauniešu centra "Laimīte" folkloras pulciņš “Ciguzis” ar skolotāju Ievu Bērziņu piedalījās folkloras festivālā "Baltu raštai 2017", kurš norisinājās no 2017.gada 22.septembra līdz 24.septembrim, Kauņā, Lietuvā.

Galda tenisistu sadarbība ar "PlayTables" turpinās

Mums, Laimītes galda tenisistu komandai, aktīvi sākusies jaunā 2017./2018.gada sezona un esam priecīgi, visiem mūsu draugiem un atbalstītājiem, paziņot, ka arī šajā sezonā mūs materiāli un finansiāli atbalstīs mūsu komandas sponsors - "PlayTables".

11.Sarkandaugavas spēļu noslēgums

Aicinām uz XI Sarkandaugavas spēlēm 2017 - sporta svētkiem skolēniem, skolotājiem, jauniešiem un pieaugušajiem. Spēles notiek regulāri katru gadu jau vienpadsmito reizi kopš Reģionālā sporta centra “Sarkandaugava” atklāšanas 2007. gadā Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte” Reģionālajā sporta centrā „Sarkandaugava” šobrīd izveidojoties par skaistu tradīciju.

XI Sarkandaugavas spēles

Aicinām uz XI Sarkandaugavas spēlēm 2017 - sporta svētkiem skolēniem, skolotājiem, jauniešiem un pieaugušajiem. Spēles notiek regulāri katru gadu jau vienpadsmito reizi kopš Reģionālā sporta centra “Sarkandaugava” atklāšanas 2007. gadā Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte” Reģionālajā sporta centrā „Sarkandaugava” šobrīd izveidojoties par skaistu tradīciju.