REINIS ZNOTIŅŠ izcīnījis zelta medaļas, uzvarot divos lielos skrituļslidošanas maratonos!

Labu rezultātu Tartu 42km maratona distancē sasniedza arī 5.vietu pāri par 400 dalībnieku konkurencē ieguvušais rīdzinieks Ansis Eljašāns (Filter), bet sprinta distanci vinnēja rīdzinieks Roberts Pundurs (Powersldie-Taktika.lv).

Svētdien Tartu tika aizvadītās lielākās un prestižākās Baltijas skrituļslidošanas sacensības, kurās bez igauņiem, lietuviešiem un latviešiem sacentās arī Baltkrievijas, Krievijas, Somijas, Itālijas, Zviedrijas un Norvēģijas pārstāvji.

Mūsu skrituļslidotājiem Igaunijas dienvidu pilsētā izdevās uzrādīt lieliskus rezultātus. Galvenajā 42km distancē līdz pat pēdējiem metriem noturējās kopā 18 skrituļslidotāju grupa, kurā finiša spurtā visātrākais izrādījās 20 gadus vecais Reinis Znotiņš, kurš 42km distanci veica 1:10:05,86 un par vienu sekundes desmitdaļu apsteidza 7 gadus vecāko igauni Markusu Martu. Šajā līderu grupā kopā ar igauņiem, krieviem, somu un baltkrievu bez Znotiņa bija arī vēl četri latvieši, no kuriem apbalvojamajā sešiniekā iekļuva 5.laiku uzrādījušais Ansis Eljašāns, kurš uzvarētājam piekāpās mazāk par sekundi – 078, sekundes. Tikmēr Sandrim Šnorem 12.vieta, bet Roberts Pundurs ar Lauri Bitenieku finišēja viens aiz otra attiecīgi 16. un 17.vietā.

Tartu Pusmaratona 21km distancē pāri par 100 dalībnieču vidū sievietēm pirmo trijnieku aizņēma tikai Latvijas pārstāves, uzvaru izcīnot 41:39,71 trasi veikušajai Laurai Jankovskai (BJC “Laimīte”), kurai par 0,8 un 1,1 sekundi piekāpās komandas biedrenes Signe Malnača un Agate Priedīte.

Sestdien Reinis izcīnīja uzvaru Gdaņskā, kur 42km veica gandrīz tāpat kā Tartu – 1:10:03, pārspējot poļus, slovākus, ukraiņus, holandiešus un francūžus.

Ievietots: 23.08.2017 13:5523.08.2017 13:55

Skatījumi: 233

Iepriekšējās ziņas

Laimītes Olimpiskajās Spēlēs

Aicinām ņemt līdzi visus Bērnu un jauniešu centra “Laimīte” pulciņa bērnus un piedalīties "Laimītes Olimpiskajās Spēlēs", Reģionālajā sporta centrā “Sarkandaugava”. Vienā komandā 5 - 6 cilvēki.
28. februārī plkst. 15.00 - 16.30
Pasākuma programmā - kērlings, biatlons, slidošana, veiklības stafetes, viktorīna un daudz kas cits!

FOTOORIENTĒŠANĀS SACENSĪBAS “Ķeram Lieldienu zaķi”

28. martā plkst. 16.00 tuvojoties Lieldienām aicinām piedalīties
FOTOORIENTĒŠANĀS SACENSĪBĀS “Ķeram Lieldienu zaķi”,
Reģionālajā sporta centrā „Sarkandaugava”.

Slidotava atvērta

Bērnu un jauniešu centrs „Laimīte”

Reģionālā sporta centra „Sarkandaugava”, Sarkandaugavas iela24

Publiskās slidotavas darba laiki

Darba dienās no 14:00 – 21:00

Brīvdienās no 11:00 – 21:00

Nepieciešamo inventāru izsniedz līdz 20:00

Ledus tīrīšana ir atkarīga no laika apstākļiem

Sekojiet izmaiņām un paziņojumiem!!!

Nāc uz ģitārspēles apmācības pulciņu

Jā vēlies kopā muzicēt un iemācīties spēlēt ģitāru , tad nāc pie skolotāja Mg. Paed. Matīsa Jākobsona, kurš ir viens no progresīvākajiem jaunās paaudzes ģitāristiem un pedagogiem Latvijā.

Nodarbības notiks Bērnu un jauniešu centrā "Laimīte", Sarkandaugavas ielā 24.

Pirmdienās no plkst. 15.30. 20.00.

Ražīgi ir noslēgusies Latvijas kausa un Amatieru līgas sezona galda hokejā

Laimītes galda hokejisti izcīnīja kopumā 15 trofejas!

Vizuālā pulciņa aktivitātes februārī

Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte” 1.stāva izstāžu telpā – vestibilā var apskatīt vizuālās mākslas pulciņa ( skolotāja Vēsma Vītola) audzēkņu darbus ar nosaukumu “Tilts”.

Galda tenisa pulciņš lepojas ar paveikto pirmajā pusgadā

Pirmais mācību pusgads jau ir aiz muguras un straujus apgriezienus uzņēmis arī otrais. Šajā laikā bijušas vairākas sacensības un pamatīga slodze, kas prasa milzu izturību.

Sacensību maratona laikā mums ir veicies visādi – te kāpumi, te kritumi... pirmais satraukums... pirmās uzvaras... pirmās asaras, jo kādam vienmēr šis ir jauns ceļa sākums, jauns virziens, kur sevi attīstīt un pilnveidot.

Jaunajā gadā 2 izstādes Vizuālās mākslas pulciņam

Vizuālā pulciņa dabu izstāde apskatāma līdz 16. februārim Vizuālās mākslas pulciņš, skolotāja Vēsma Vītola, sākusi jauno gadu ar divām jaunām izstādēm. Pirmā, plašākā – vairāk kā 70 autori – plakātu – “2018.gads - Suņu gads!”

Otrajā – “Eksperimentiņi” apvienotas 2 tehnikas.

Ineses Brants izstāde Liepājas muzejā

Tiem, kuri ieplānojuši ceļojumu uz Kurzemi, aicinām iegriezties Liepājā, kur līdz 27.februārim Liepājas muzejā, Krūmājas prospektā 16/18 būs apskatāmi keramikas mākslinieces mūsu pulciņu skolotājas Ineses Brants pēdējo desmit gadu laikā tapuši darbi, porcelāna darbu izstāde “Mirdzums”.

Izstādi veido dažādas porcelāna formas – vāzes, šķīvji, bļodas, arī krūzes un krūzītes – kuras māksliniece apgleznojusi virsglazūras un zemglazūras tehnikās.

Vēsma Vītola un viņas audzēkņi piedalās labdarības akcijā

Bērnu un jauniešu centra “Laimīte” vizuālās mākslas pulciņš arī Jaunajā gadā jau ir paspējis turpināt labdarības tradīcijas. 2018.gada 4.janvārī vizuālās mākslas skolotāja Vēsma Vītola un viņas audzēkņi Jurijs Avkštols un Vladislavs Daņilovs piedalījās gleznu dāvināšanas akcijā Iļģuciema sieviešu cietumā.