Pasaules galda tenisa diena uzņēmusi apgriezienus

Visā pasaulē 6.aprīlis, Pasaules galda tenisa diena, ir ļoti īpaša, kas izvērtusies par spilgtu un interesantu tradīciju. Kopumā šo dienu un svētkus atzīmēja 93 valstis ar 450 dažādiem pasākumiem. Visaktīvākās starp tām bija Rumānija, Indija, Etiopija un Amerika. Plašāka informācija par Pasaules galda tenisa dienu un notikumiem visā pasaulē atrodama www.tt4all.com

Domu lidojums, radošas aktivitātes un spilgtas emocijas... – šie vārdu salikumi vislabāk raksturo šo dienu. Arī mēs, Bērnu un jauniešu centrs "Laimīte”, atzīmējām šos svētkus. Kopā priecājāmies un baudījām aizrautīgo spēli gan iestādes telpās, gan arī ārpus tām. Ikvienam apmeklētājam bija iespēja pamēģināt, iepazīt un uzzināt visu par šo sporta veidu. Tāpat arī televizora ekrānos atspoguļojām mūsu galda tenisistu notikumus - video un bildes no kopīgi piedzīvotā. Aktīvākie apmeklētāji piedalījās loterijā un savā īpašumā ieguva vērtīgas balvas – galda tenisa inventāru un aksesesuārus no STIGA un CORNILLEAU. Par atbalstu un sarūpētajām balvām paldies Latvijas Galda tenisa federācijai un PlayTables. Paldies visiem, kas ieguldīja savu enerģiju un darbu, lai šī krāsainā diena taptu.

Nelielu ieskatu par šī gada notikumiem vari atrast video. Uz tikšanos nākamajā Pasaules galda tenisa dienā!

 

galda tenisa pulciņa vadītāja

Laura Pavāre 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ievietots: 16.05.2017 21:5616.05.2017 21:56

Skatījumi: 243

Iepriekšējās ziņas

Rudens kā rudens

18 oktobrī plkst. 18.00, Bērnu un jauniešu centrā "Laimīte", Sarkandaugavas ielā 24.

Par rudeni ap rudeni ar rudeni. Rotaļu pēcpusdiena visiem interesentiem!

Helovīnu KROKETS 4. novembrī

4. novembrī plkst. 12.00 Reģionālajā sporta centrā "Sarkandaugava"
Helovīnu KROKETS

folkloras pulciņš “Ciguzis” folkloras festivālā "Baltu raštai 2017",

Bērnu un jauniešu centra "Laimīte" folkloras pulciņš “Ciguzis” ar skolotāju Ievu Bērziņu piedalījās folkloras festivālā "Baltu raštai 2017", kurš norisinājās no 2017.gada 22.septembra līdz 24.septembrim, Kauņā, Lietuvā.

Galda tenisistu sadarbība ar "PlayTables" turpinās

Mums, Laimītes galda tenisistu komandai, aktīvi sākusies jaunā 2017./2018.gada sezona un esam priecīgi, visiem mūsu draugiem un atbalstītājiem, paziņot, ka arī šajā sezonā mūs materiāli un finansiāli atbalstīs mūsu komandas sponsors - "PlayTables".

11.Sarkandaugavas spēļu noslēgums

Aicinām uz XI Sarkandaugavas spēlēm 2017 - sporta svētkiem skolēniem, skolotājiem, jauniešiem un pieaugušajiem. Spēles notiek regulāri katru gadu jau vienpadsmito reizi kopš Reģionālā sporta centra “Sarkandaugava” atklāšanas 2007. gadā Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte” Reģionālajā sporta centrā „Sarkandaugava” šobrīd izveidojoties par skaistu tradīciju.

XI Sarkandaugavas spēles

Aicinām uz XI Sarkandaugavas spēlēm 2017 - sporta svētkiem skolēniem, skolotājiem, jauniešiem un pieaugušajiem. Spēles notiek regulāri katru gadu jau vienpadsmito reizi kopš Reģionālā sporta centra “Sarkandaugava” atklāšanas 2007. gadā Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte” Reģionālajā sporta centrā „Sarkandaugava” šobrīd izveidojoties par skaistu tradīciju.

Pludmales volejbola finālsacensības MIX grupai

11. Sarkandaugavas spēļu finālsacensības MIX grupai
9. septembrī plkst. 12.00 Reģionālajā sporta centrā "Sarkandaugava" Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā.

FUTBOLA sacensības 18+

Aicinām uz 11. Sarkandaugavas spēļu kvalifikācijas sacensībām

FUTBOLĀ 9. septembrī plkst. 11.00

Reģionālajā sporta centrā "Sarkandaugava", Sarkandaugavas ielā 24, Rīgā.

Izvēlēties ģitāru vai mandolīnu?

Jā vēlies kopā muzicēt un iemācīties spēlēt ģitāru vai mandolīnu, tad nāc pie skolotāja Eināra Kviļa.

Zvani – skolotājam 26417924 vai uz BJC “Laimīte” 67394663

Galda tenisa aktivitātes 1.septembrī

Jau no plkst.11:00 visi jaunie interesenti - dalībnieki - esiet aicināti iepazīt šo aizrautīgo sporta veidu, to pamēģinot, kā arī pēc tam izklaidēties centra sarūpētajās atrakcijās.

*** Visus bijušos un esošos galda tenisistus (neatkarīgi no tā, cik ilgi jau nodarbojas ar galda tenisu pie mums - Laimītē) gaidīšu plkst.14:00 pie galda tenisa zāles, lai pēc tam visi kopīgi dotos pārgājienā uz Mežaparku. Pa ceļam sarunas par notikušo un gaidāmo (nodarbību dienām, laikiem u.c. niansēm). Mežaparkā jautras galda spēles un rotaļas atrakcijās. Saģērbties atbilstoši laika apstākļiem un līdzi visu nepieciešamo - ūdeni, ēdamo...

Tiekamies! :)