Latvijas simtgadei veltītie pasākumi

BJC “Laimīte” organizētā konkursa “Plakāts valsts simtgadē”  konkursam iesniegtos darbus varēs apskatīt BJC “Laimīte”, Sarkandaugavas ielā  24,  no 29.oktobra līdz 28.novembrim,  centra telpās  darba dienās no plkst. 12.00 - 20.00.

Svinīgais pasākums  «Kāda Tu esi Latvija?» Bērnu un jauniešu centrā «Laimīte», Sarkandaugavas ielā 24, lielajā zālē,  2018.gada 14.novembrī plkst. 18.00  Konkursa ‘’Plakāts valsts simtgadē» laureātu apbalvošana un koncerts.  Svinīgajā koncertā, kurš veltīts Latvijas valsts simtgadei  piedalīsies   BJC “Laimīte ”Vokālā studija «Bella», Sieviešu koris «Atvasara», Rīgas Rīnūžu vidusskolas koris "Prima", Rīgas internātvidusskolas meiteņu koris «Laine», Vecpiebalgas Kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs «Balga», BJC «Laimīte» tautas deju kolektīvs «Laimiņa», BJC “Laimīte” Publiskās runas “Spēle spēlē” dalībnieki.

 Lāpu gājiens uz Brāļu kapiem.

No Bērnu un jauniešu centra “Laimīte”, Sarkandaugavas iela 24, (  ap  plkst. 19.10  )  dosimies lāpu gājienā uz Brāļu kapiem. Ziedu nolikšana un klusuma brīdis pie  Svētās uguns altāra, svecīšu nolikšana Kapu laukā pie kritušo karavīru atdusas vietām  un piemiņas brīdis pie Mātes Latvijas pieminekļa.  Izdziedāsim arī   karavīru dziesmas.  

 

 

Ievietots: 25.10.2018 14:5625.10.2018 14:56

Skatījumi: 149

Iepriekšējās ziņas

Sveiciens ziemas prieku baudītājiem!

Tiekamies slidotavā, ja laukā ir mīnusi !! ⛸☃️
Slidotava strādā no 14.00-21.00 inventāra īre līdz 20.00.

Turpmākais slidotavas darba laiks būs atkarīgs no laika apstākļiem! PIE ( + ) GRĀDIEM TĀ NESTRĀDĀS.
Uz hokeja laukumu vēl mazliet jāpaciešas, tas šobrīd tiek rūpīgi gatavots!
P.S. Pie mums slidas var gan izīrēt, gan arī uzasināt! Tie kas vēl mācās slidot - mums būs arī kaut kas priekš Jums, kas padarīs mācīšanos vieglāku.

Lai gaiši un mīlestības pilni Ziemassvētki! Laimes mirkļiem bagāts Jaunais gads!

Klusi, tik klusi Tu nāc

Svecīti iededzināt

Eglītē visskaistākajā

Lai tā Liesmiņa sasilda mūs.

Un tās mīļums lai piepilda mūs.

( N.Beļskis)

Sveicam Latvijas simtgadē!

Šo pašu svētāko tu neaizmirsti: vai celies debesīs, vai jūras dzīlēs nirsti, vai draugu pulkā dali savu prieku, vai viens pats satiecies ar pretinieku – tu esi Latvija!

(O.Vācietis)

Ziemassvētku tirdziņš “Laimītē” 2018

8.decembrī, plkst. 12.00 mūsu namiņā

Sarkandaugavas ielā 24, sāksies tradicionālais Ziemassvētku tirdziņš “Mirklis pirms Ziemassvētkiem!”,

kurš darbosies līdz plkst. 16.00.

Latvijas simtgadei veltītie pasākumi

Izstāde “Plakāts valsts simtgadē” (29.10. – 28.11. 2018.), Svinīgais pasākums “Kāda Tu esi Latvija”, ( 14.11.2018. plkst. 18.00) Lāpu gājiens uz Brāļu kapiem. (14.11. 2018. ap plkst 19.10)

Izstāde “Plakāts valsts simtgadē”

No 29.oktobra līdz 28.novembrim, darba dienās no plkst. 12.-20.00.

Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte”, Sarkandaugavas ielā 24, ir apskatāma konkursa “Plakāts valsts simtgadē” iesniegto darbu izstāde.

Konkursa “Plakāts valsts simtgadē” svinīgais pasākums un Lāpu gājiens uz Brāļu kapiem.

Bērnu un jauniešu centrā «Laimīte», Sarkandaugavas ielā 24, lielajā zālē, 2018.gada 14.novembrī plkst. 18.00 Konkursa ‘’Plakāts valsts simtgadē» laureātu apbalvošana un svinīgais koncerts “Kāda Tu esi Latvija ”, pēc koncerta Lāpu gājiens.

Pasākumu cikls “Tā daļa manas Rīgas”

No 5. līdz 28. oktobrim, sagaidot Latvijas simtgadi, Rīgas interešu izglītības iestādēs ar daudzpusīgu aktivitāšu programmu norisināsies pasākumu cikls „Tā daļa manas Rīgas”, aicinot iedzīvotājus kopā ar iestāžu skolotājiem, bērniem un jauniešiem iepazīt un no jauna piedzīvot savu pilsētu Rīgu. Projekta atklāšana notiks tirdzniecības parkā „Alfa” ar foto izstādi, savukārt noslēgumā gaidāms grandiozs lielkoncerts „Tā daļa manis..” VEF Kultūras pilī, kurā piedalīsies arī grupa „Astro`n`out un Latvijas Radio 5 DJ Magnuss Eriņš. Par projektu vissu var uzzināt mājas lapā www.intereses.lv/tadalarigas

Pieteikšanās pulciņos turpinās!

Pieteikšanās pulciņos turpinās!

Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” no plkst.12.00 – 20.00 darba dienās, aicina esošos un jaunos interesentus izvēlēties sev piemērotāko brīvā laika pavadīšanas veidu, kādā no mūsu centriņa piedāvātajām interešu izglītības programmām.

Piedāvājums mūsu, izvēle jūsu!

Pilnveidot un papildināt savas prasmes varēsiet deju, mūzikas, folkloras, vizuālās mākslas un vizuāli plastiskās mākslas, rokdarbu, tehniskās jaunrades, valodu, skatuves runas un sporta interešu programmās.

Izvēlies ko vēlies! Piesakies un darbojies!

Tiekamies 3.septembrī!

Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” 3.septembrī plkst. 12.00, aicina esošos un jaunos interesentus izvēlēties sev piemērotāko brīvā laika pavadīšanas veidu, kādā no mūsu centriņa piedāvātajām interešu izglītības programmām.

Pilnveidot un papildināt savas prasmes varēsiet deju, mūzikas, folkloras, vizuālās mākslas un vizuāli plastiskās mākslas, rokdarbu, tehniskās jaunrades, valodu un sporta interešu programmās.

Laipni gaidīti!